logo swisschamber
PL rozdzielnik EN

Aktualność


Nazwa firmy: Kancelaria Ożóg Tomczykowski Sp. z o.o.
Data: 18 Lipiec 2017
Tytuł:
Pobierz bezpłatny e-book - ZUS i KAS uderza w wynagrodzenia
logo
Informacje o nasilonych kontrolach organów podatkowych, ZUS czy PIP, to nie tylko doniesienia medialne, ale rzeczywistość. Celem kontroli jest wykrycie jak największej liczby naruszeń i nieprawidłowości. Niepokojące jest przy tym to, iż organy zmieniają podejście do kwestii, które do tej pory nie budziły ich szczególnych zastrzeżeń. Oznacza to, że wcześniej akceptowane rozwiązania, obecnie mogą być kwestionowane. W związku z tym, Kancelaria Ożóg Tomczykowski przygotowała kompendium wiedzy w zakresie kontroli prowadzonych przez organy podatkowe oraz ZUS w obszarze systemów wynagradzania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, którzy zaniepokojeni wzmożonymi kontrolami, coraz częściej zwracają się do nas o pomoc w uniknięciu ryzyk czy też o wsparcie w już prowadzonych kontrolach, przygotowaliśmy kompendium wiedzy w zakresie kontroli prowadzonych przez organy podatkowe oraz ZUS w obszarze systemów wynagradzania. W przewodniku:

•    omawiamy obszary narażone na szczególne ryzyko kontroli, wskazując działania, które mogą Państwo podjąć w celu zachowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa przy jednoczesnym zachowaniu efektywności podatkowej i ubezpieczeniowej istniejących rozwiązań,
•    dzielimy się z Państwem doświadczeniami dotyczącymi przebiegu kontroli oraz podpowiadamy, w jaki sposób się do niej przygotować.

Zapraszamy do pobierania bezpłatnego e-booka na stronie:

http://www.ozog.pl/zus-i-kas-uderza-w-wynagrodzenia-sprawdz-czy-jestes-przygotowany-na-kontrolePolsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza © 2014 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30