logo swisschamber
PL rozdzielnik EN

Nowi członkowie


Lwowska 38
40-389 Katowice Polska
member_logo

Misją Mindsupporters jest stymulowanie rozwoju oraz wspieranie biznesu. Organizowane przez nas szkolenia i konsultacje prowadzą praktycy z wieloletnim doświadczeniem. Zamiast prezentowania suchych faktów, dzielą się wnioskami wyciągniętymi z własnych sukcesów i porażek.
Dzięki temu skutecznie pomagają firmom i organizacjom w zarządzaniu operacyjnym i strategicznym.


Tarnobrzeska 14/9
26-600 Radom Polska
+48 389 80 90
member_logo

Schlegel Sp. z o.o. – firma córka Schlegel AG Schweiz – specjalizuje się w montażu wyposażenia wagonów kolei szybkich oraz montażu oprzyrządowania dla innych odbiorców przemysłowych. Do końca 2017 planuje uruchomienie zautomatyzowanej linii maszyn CNC do obróbki blachy, następnie uzupełnienie jej o hybrydową celę spawalniczą, a w ciągu najbliższych 3 lat powstanie na terenie Radomia nowy zakład produkcyjny wyspecjalizowany w kompleksowej obróbce blach. – 456 znaki


Schaaner Strasse 27
9487 Gamprin-Bendern Lichtenstein
+42 32655656
member_logo

BENDURA BANK AG oferuje dopasowane do indywidualnych potrzeb usługi finansowe dla zamożnych przedsiębiorców i osób fizycznych o najwyższych dochodach. Obejmują one z jednej strony doradztwo inwestycyjne i zarządzanie aktywami, a z drugiej strony bankowość transakcyjną. Jedną z kluczowych zalet naszego banku jest międzynarodowe i wielokulturowe podejście. Nasi wymagający klienci są obsługiwani przez wyspecjalizowane „International Desks”. Nasze zespoły konsultantów pochodzących z różnych środowisk władają łącznie ponad 20 językami.


Grabarska 1
50-079 Wrocław Polska
+48 71 728 30 55
member_logo

Unic jest wiodącym europejskim dostawcą zintegrowanych rozwiązań e-biznesowych w sektorach marketingu i handlu cyfrowego. W codziennej współpracy z klientami, identyfikujemy oraz wykorzystujemy strategiczne możliwości w cyfrowym świecie. Tworzymy spójną podróż klienta wraz z wyjątkowym doświadczeniem. Nasza firma posiada biura w Szwajcarii i Niemczech oraz centrum rozwoju we Wrocławiu.


Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa Polska
+48 22 446 01 01
member_logo

FRISTA to dynamicznie rozwijająca się szwajcarska firma outsourcingowa, specjalizująca się w usługach z zakresu IT, finansów oraz księgowości. Zmotywowani i utalentowani pracownicy zapewniają wysoką jakość usług w siedmiu językach: niemieckim, francuskim, angielskim, włoskim, czeskim, słowackim i polskim. FRISTA dostarcza swoim klientom innowacyjne wsparcie, łącząc technologię z najlepszymi praktykami biznesu oraz elastyczne podejście.Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza © 2014 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30