logo swisschamber
PL rozdzielnik EN
  • reklama

Nowi członkowie


Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa Polska
+48 22 446 01 01
member_logo

FRISTA to dynamicznie rozwijająca się szwajcarska firma outsourcingowa, specjalizująca się w usługach z zakresu IT, finansów oraz księgowości. Zmotywowani i utalentowani pracownicy zapewniają wysoką jakość usług w siedmiu językach: niemieckim, francuskim, angielskim, włoskim, czeskim, słowackim i polskim. FRISTA dostarcza swoim klientom innowacyjne wsparcie, łącząc technologię z najlepszymi praktykami biznesu oraz elastyczne podejście.


Wrocławska 33D
55-090 Długołęka Polska
+48 71 315 16 37
member_logo

ELEKTRON jest wiodącym szwajcarskim przedsiębiorstwem technologicznym działającym na rynkach przemysłowym i energetycznym. Dzięki innowacyjnej technologii i produktom ELEKTRON proponuje inteligentne rozwiązania dla wydajnych systemow w następujących pięciu dziedzinach: napędy, elektronika, oświetlenie, systemy płatnicze oraz Smart City. Służymy naszym klientom kompetentnymi poradami, precyzyjnym planowaniem, operatywnością i znakomitym serwisem. Gwarantujemy optymalną obsługę klienta poprzez naszą głowną siedzibę w Au Zurych (CH), jak rownież naszą filię we Wrocławiu (PL). Nasza filia w Polsce umożliwia także naszym klientom z europejskiego obszaru gospodarczego szybki dostęp do naszych najwyższej jakości szwajcarskich rozwiązań po atrakcyjnych cenach.


17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa Polska
member_logo

Sonova jest liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań dla osób zmagających się z problemami ze słuchem. Firma oferuje swoim klientom jedno z najbardziej wszechstronnych produktów w branży - począwszy od aparatów słuchowych przez implanty ślimakowe po bezprzewodowe rozwiązania komunikacyjne. Grupa działa za pośrednictwem głównych marek biznesowych: Phonak, Unitron, AB i AudioNova. Sonova dąży do wizji świata, w którym każdy cieszy się radością ze słuchu i żyje bez żadnych ograniczeń.


Jędrzejowska 79c
29-100 Włoszczowa Polska
+48 41 38 81 369
member_logo

ZPUE S.A. od blisko 30 lat tworzy nowoczesne rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu. Realizuje zamówienia z sektora energetyki zawodowej, użyteczności publicznej, infrastruktury, transportu, inwestorów z obszarów przemysłu ciężkiego, przetwórczego i OZE zarówno w Polsce jak i na świecie. Działa w sposób kompleksowy dostarczając niezawodne i bezpieczne rozwiązania. Kluczowym asortymentem w ofercie są rozdzielnice średniego i niskiego napięcia, stanowiące wyposażenie kontenerowych stacji transformatorowych.


Kościuszki 29
50-011 Wrocław Polska
+48 71 769 59 00
member_logo

W intive pomagamy naszym klientom przekuwać pomysły w cyfrową rzeczywistość. Dzięki postawie skoncentrowanej na wyzwaniach, ciekawości i elastycznym podejściu, intive współtworzy wyjątkowe rozwiązania softwarowe, które wspierają klientów w ich transformacji technologicznej, dbając o najwyższą jakość aplikacji w całym cyklu życia, od projektu do utrzymania. Siedziba główna formy znajduje się w Monachium, posiada dodatkowo 13 centrów rozwoju w Niemczech, Polsce i  Argentynie, a także lokalne biura w Stanach Zjednoczonych, Francji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii.Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza © 2014 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30