logo swisschamber
PL rozdzielnik EN

Nowi członkowie


17 Stycznia 45A
02-146 Warszawa Polska
member_logo

Sonova jest liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań dla osób zmagających się z problemami ze słuchem. Firma oferuje swoim klientom jedno z najbardziej wszechstronnych produktów w branży - począwszy od aparatów słuchowych przez implanty ślimakowe po bezprzewodowe rozwiązania komunikacyjne. Grupa działa za pośrednictwem głównych marek biznesowych: Phonak, Unitron, AB i AudioNova. Sonova dąży do wizji świata, w którym każdy cieszy się radością ze słuchu i żyje bez żadnych ograniczeń.


Jędrzejowska 79c
29-100 Włoszczowa Polska
+48 41 38 81 369
member_logo

ZPUE S.A. od blisko 30 lat tworzy nowoczesne rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu. Realizuje zamówienia z sektora energetyki zawodowej, użyteczności publicznej, infrastruktury, transportu, inwestorów z obszarów przemysłu ciężkiego, przetwórczego i OZE zarówno w Polsce jak i na świecie. Działa w sposób kompleksowy dostarczając niezawodne i bezpieczne rozwiązania. Kluczowym asortymentem w ofercie są rozdzielnice średniego i niskiego napięcia, stanowiące wyposażenie kontenerowych stacji transformatorowych.


Kościuszki 29
50-011 Wrocław Polska
+48 71 769 59 00
member_logo

W intive pomagamy naszym klientom przekuwać pomysły w cyfrową rzeczywistość. Dzięki postawie skoncentrowanej na wyzwaniach, ciekawości i elastycznym podejściu, intive współtworzy wyjątkowe rozwiązania softwarowe, które wspierają klientów w ich transformacji technologicznej, dbając o najwyższą jakość aplikacji w całym cyklu życia, od projektu do utrzymania. Siedziba główna formy znajduje się w Monachium, posiada dodatkowo 13 centrów rozwoju w Niemczech, Polsce i  Argentynie, a także lokalne biura w Stanach Zjednoczonych, Francji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii.


Mokotowska 1
00-640 Warszawa Polska
+48 576 609 309
member_logo

Swisslinx jest działającą od 1999 roku szwajcarską prywatną firmą doradztwa personalnego z biurami w Zurychu, Singapurze, Dubaju i Warszawie. Oferujemy pełne spektrum usług rekrutacyjnych dla globalnych instytucji i liderów rynków lokalnych w różnych branżach, koncentrując się w Polsce na stanowiskach w obszarze IT.


Kopernika 34
00-336 Warszawa Polska
+48 22 101 20 01
member_logo

CSWP odpowiada na zapotrzebowanie rynku na najwyższej jakości usługi doradcze i działa w zakresie doradztwa podatkowego, audytu, księgowości, doradztwa transakcyjnego i wycen. Zespół CSWP liczy około 50 osób i tworzą go doświadczeni specjaliści, w tym doradcy podatkowi i biegli rewidenci. Klientami CSWP są zarówno międzynarodowe, jak i polskie firmy z sektora dużych i średnich przedsiębiorstw.Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza © 2014 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30