logo swisschamber
PL rozdzielnik EN

Aktualność


Nazwa firmy: BALAJCZA Specialized Translations
Data: 23 Marzec 2018
Tytuł:
BALAJCZA obchodzi swoje 8.urodziny
Balajcza Specialized Translations, jedno z największych biur tłumaczeń w Polsce, 15 marca świętowało osiem lat obecności na rynku.

Jesteśmy jedną z młodszych firm tłumaczeniowych na rynku, jednakże w tym okresie pozyskaliśmy wielu renomowanych klientów i zbudowaliśmy bardzo rozległą sieć tłumaczy. Najważniejsze liczby w skrócie to półtora tysiąca klientów, 1200 tłumaczy zlokalizowanych na całym świecie, dzięki czemu obsługujemy na dzień dzisiejszy ponad 250 kombinacji językowych. Przetłumaczyliśmy w tym roku 2,5 miliona słów i obsłużyliśmy ponad 10 tysięcy uczestników konferencji

Działamy nie tylko na terenie Polski ale obsługujemy klientów w Europie Zachodniej, Północnej i Południowej. Do grona naszych klientów należą duże korporacje międzynarodowe, duże firmy lokalne, fundusze inwestycyjne oraz kancelarie prawne. Posiadamy ponad 300 bardzo pozytywnych referencji z branż takich jak: bankowość, energetyka, ubezpieczenia, produkcja, handel, telewizja.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach finansowych, prawnych, technicznych oraz marketingowych. Oferta biura obejmuje tłumaczenia pisemne, ustne i przysięgłe, obsługę konferencji - z użyciem własnego specjalistycznego sprzętu, a także indywidualne kursy językowe.

W parze z międzynarodowym charakterem działalności idzie członkostwo firmy w izbach przemysłowo-handlowych: francuskiej, skandynawskiej, szwajcarskiej i niderlandzkiej.

Nasz dziewiąty rok działalności rozpoczęliśmy z planami otwarcia firmy w Europie Zachodniej, w jednym z krajów francuskojęzycznych.
www.balajcza.pl


Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza © 2014 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30