logo swisschamber
PL rozdzielnik EN
  • reklama

Aktualność


Nazwa firmy: Ringier Axel Springer Polska
Data: 15 Wrzesień 2020
Tytuł:
BUSINESS INSIDER Global Trends Festival

W imieniu Ringier Axel Springer Polska serdecznie zapraszamy na konferencję BUSINESS INSIDER Global Trends Festival, która odbędzie się w dniach 19-23 października. Jej głównym tematem będzie wpływ Covid-19 na to, co dzieje się wokół nas. Jest to pierwsza, w pełni online globalna konferencja, która odbędzie się w czterech strefach geograficznych i na wielu scenach: scenie globalnej i trzech regionalnych - United States Stage, European Stage (w Berlinie i Warszawie) oraz Asia / Pacific Stage (w New Delhi i Tokyo). Spodziewamy się co najmniej 10 000 uczestników z całego świata.

Podczas BUSINESS INSIDER Global Trends Festival będą toczyły się dyskusje wokół pięciu głównych tematów: Welcome to the Future, Shifting Societies, Sustainability, Technology, and Organizations. Wydarzenie będzie w pełni interaktywne, a do udziału zaproszeni są dyrektorzy, przedsiębiorcy i inwestorzy z całego świata. Obejmie ponad 60 godzin prezentacji, dyskusji i warsztatów, w tym, dzięki zaawansowanej technologii, bezpośrednich spotkań partnerów wydarzenia, prelegentów oraz uczestników w formie sesji przypominających webinary. Materiały będą dostępne przez 12 miesięcy po zakończeniu wydarzenia, może to być cenne źródło wiedzy o trendach nie tylko dla top managementu, ale całych zespołów.

Potwierdzonymi speakerami są uznani liderzy ze świata nauki i biznesu, w tym Reed Hastings, współzałożyciel i dyrektor generalny Netflix, Nouriel Roubini, ekonomista i profesor NYU; Sebastian Thrun, dyrektor generalny Kitty Hawk Corporation, prezes i współzałożyciel Udacity, były wiceprezes Google; Sergio P. Ermotti, CEO UBS Group AG i Christoph Franz, prezes zarządu Roche Holding AG; Carlos Watson, Co-Founder&CEO, OZY Media; Audrey Tang, Digital Minister z Taiwanu; Alexa von Bismarck, Country Manager Adyen Germany.

Wszyscy członkowie Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej otrzymują zniżkę 50% po podaniu przy rejestracji kodu RASP_FRIENDS (drukowanymi literami). Więcej informacji o konferencji oraz rejestrację znajdą Państwo pod tym linkiem: https://trendsfestival.com/

 Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza Polityka prywatności © 2014 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30