logo swisschamber
PL rozdzielnik EN
  • reklama

Aktualność


Nazwa firmy: Vitra
Data: 15 Październik 2020
Tytuł:
Vitra Summit 2020 - zapraszamy do wzięcia udziału

Ten rok radykalnie zmienił nasze postrzeganie przestrzeni: zaczęliśmy unikać miejsc, które dzielimy z nieznajomymi lub takich, które mogłoby narazić nas na przypadkowe spotkania. Rządy na całym świecie nakazały nam pozostać w naszych domach. Firmy zostały zmuszone do masowego eksperymentowania z pracą zdalną. Nasze domy nagle stały się miejscem pracy, spędzania czasu z rodziną, nauki, świętowania i nie tylko – a wszystko to w tym samym czasie.

Podczas Vitra Summit, wydarzenia transmitowanego online w dniach 22 i 23 października, Vitra zamierza wyjść poza oczywiste następstwa pandemii. Wierzymy, że nasze otoczenie nieustannie kształtuje nasze myśli i uczucia. Dobrze zaprojektowana przestrzeń może zmienić kulturę korporacyjną, poprawić nastrój i wpływać na samopoczucie jej mieszkańców. Zapraszamy do wspólnego zastanowienia się z nami, jak tworzyć środowiska przyszłości - w domu, w biurze i w podróży.

Dołącz do nas podczas dwóch dni interaktywnej, cyfrowej wymiany.

Zarejestruj się, aby otrzymać bezpłatny bilet:
https://register.vitra.com/summit-2020


Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza Polityka prywatności © 2014 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30