logo swisschamber
PL rozdzielnik EN
  • reklama

Nowi członkowie


ul. Powstańców Śląskich 108C/2
01-466 Warszawa Polska
+22 436 31 07
member_logo

Helmar jest firmą polską. Od lat reprezentowała w Polsce szwajcarskie firmy pomiarowe, jak: HAEFELY Test AG, Kistler Instrumente AG, i myon AG. Obecnie reprezentuje HAEFELY Test AG, oraz HOCOMA AG. Firma rozwija współpracę także z innymi firmami, tak by zawsze móc zaoferować klientom jak najszersze możliwości wyboru odpowiedniego dla nich sprzętu pomiarowego.


Gen. T. Kutrzeby 10
61-719 Poznań Polska
+48 61 27 11 010
member_logo

Od ponad 20 lat Collegium Da Vinci z powodzeniem działa na polskim rynku edukacyjnym. Proponuje innowacyjne i multidyscyplinarne kierunki studiów dyplomowych i podyplomowych m.in.  w takich obszarach jak marketing, zarządzanie, nowe technologie, projektowanie graficzne, data science, czy urbanistyka. W ofercie CDV znajdują się też studia w języku angielskim, studia i szkolenia dla nauczycieli oraz szkolenia dla biznesu. W celu jak najlepszego dopasowania do potrzeb współczesnego rynku pracy, produkty edukacyjne CDV tworzone są w ścisłej współpracy z firmami i instytucjami partnerskimi.


Słowackiego 200
80-298 Gdańsk Polska
+48 58 348 11 54
member_logo

Głównym przedmiotem działalności Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy są usługi wspomagające dla transportu lotniczego. Celem Spółki jest maksymalizacja jej wartości, rozbudowa siatki połączeń, modernizacja infrastruktury lotniska i zwiększanie jego przepustowości. Port Lotniczy Gdańsk w ruchu regularnym oferuje ponad 70 destynacji, realizowanych przez 12 przewoźników. PLG zachęca także ciekawą ofertą lotów charterowych. Dynamiczny rozwój lotniska w ostatnich latach sprawił, że PLG jest obecnie częścią krajowego, europejskiego i światowego systemu transportowego.


Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa Polska
+48 22 134 00 00
member_logo

BNP Paribas Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Klientom segmentu bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku. Klienci Banku mogą również korzystać z usług doradztwa inwestycyjnego.

Bank jest częścią wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas.


Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa Polska
+48 510 477 656
member_logo

Oferujemy kompleksowe wsparcie dla biznesu na rynku szwajcarskim. Zapewniamy obsługę firm w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego i compliance. Wspieramy biznes z sektora nowych technologii, przemysłu, FinTech oraz startupy. Współpracujemy z 40 parkami technologicznymi, uniwersytetami w Szwajcarii oraz CTI. Analizujemy działania wewnętrzne i zewnętrzne firmy, takie jak sprzedaż produktów, rozmowy biznesowe czy rozliczenia podatkowe. Łączymy doświadczenie z praktyczną znajomością prawa, zapewniając najwyższą jakość obsługi.Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza Polityka prywatności © 2014 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30