logo swisschamber
PL rozdzielnik EN

Swisschamber Card


karta swisschamber

Miło nam przedstawić Państwu kartę rabatową Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej, która daje możliwość korzystania z rabatu na noclegi w hotelach w Polsce oraz na całym świecie w ramach oferty Business Saving Club.

Karta jest imienna, ważna przez rok od daty wydania.

Firmy zrzeszone w Izbie mogą w każdej chwili zamówić karty dla swoich pracowników, a także kontrahentów. W tym celu prosimy o kontakt z Biurem Izby:

+48 22 322 76 25
swisschamber@swisschamber.pl


Partner
Business Saving Club
www.bsclub.pl
logo BSC
30-50% rabatu od ceny dnia na noclegi w hotelach w Polsce oraz na całym świecie; wykaz hoteli objętych programem znajduje się na stronie www.bsclub.pl/pl/hotele.html.

Aby skorzystać ze zniżki należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta (numer infolinii: +48 801 146 839). Następnie należy przedstawić się jako klubowicz BSC i zarezerwować pokój. Po potwierdzeniu rezerwacji przez hotel i  okazaniu swojej elektronicznej bądź plastikowej karty członkowskiej przy zameldowaniu automatycznie zostanie Państwu udzielony rabat na nocleg.

Dział rezerwacji BSC czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00.
Rezerwacje powinny być dokonywane z 48-godzinnym wyprzedzeniem.

| REGULAMIN (PDF) | ZASADY UŻYTKOWANIA (PDF)

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza Polityka prywatności © 2014 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30