Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

FRISTA to dynamicznie rozwijająca się szwajcarska firma outsourcingowa, specjalizująca się w usługach z zakresu IT, finansów oraz księgowości. Zmotywowani i utalentowani pracownicy zapewniają wysoką jakość usług w siedmiu językach: niemieckim, francuskim, angielskim, włoskim, czeskim, słowackim i polskim. FRISTA dostarcza swoim klientom innowacyjne wsparcie, łącząc technologię z najlepszymi praktykami biznesu oraz elastyczne podejście.

Doradca klienta (marka modowa premium) we Frista

Wybrane miasto
Warszawa

W związku z wejściem na polski rynek wiodącej marki modowej premium oraz z planowanym otwarciem nowego outletu w Warszawie poszukujemy utalentowanych Sprzedawców z doświadczeniem w obszarze retail.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Profesjonalne doradztwo i skuteczna sprzedaż produktów modowych premium
  • Odpowiedzialność za indywidualne wyniki sprzedażowe i realizację celów
  • Prezentacja towarów zgodnie z wytycznymi grupy, z uwzględnieniem sezonowości
  • W razie potrzeby – wsparcie sprzedaży w innych podobszarach

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe na stanowisku sprzedawcy (mile widziana branża fashion)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację będzie dodatkowym atutem
  • Zainteresowanie branżą modową, śledzenie najnowszych trendów
  • Doskonała orientacja na potrzeby klienta
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Duch pracy zespołowej i wysoka motywacja do działania

Oferujemy:

  • Współpracę ze szwajcarską grupą modową, będącą liderem w swojej kategorii
  • Kompleksowe szkolenie stanowiskowe
  • Elastyczny grafik, pracę w systemie zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym
  • Ciekawą pracę w atmosferze opartej o szacunek i pracę zespołową
  • Stabilne zatrudnienie z elastyczną formą kontraktu (UoP, B2B)
  • Zniżki pracownicze, budżet na ubrania służbowe