Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Geberit to europejski lider w dziedzinie technologii sanitarnej. Założona w 1874 roku firma, zatrudnia obecnie 12000 pracowników na świecie. Oferowana gama produktów obejmuje systemy łazienkowe (stelaże podtynkowe, przyciski, toalety myjące, ceramikę sanitarną, meble), a także systemy rurowe (kanalizacja, podciśnieniowe odwodnienie dachów, systemy wodociągowe). Geberit harmonijnie łączy w sobie innowacyjność, niezawodność oraz troskę o środowisko naturalne.

Staż w Geberit

Aplikuj
Wybrane miasto
Koło, Ozorków, Włocławek

Chcesz udowodnić swoje umiejętności i krok po kroku rozwijać swoją karierę dzięki przekonującej osobowości? W takim razie europejski lider rynku produktów sanitarnych jest właściwym miejscem do rozpoczęcia i rozwoju Twojej kariery. Korzystaj z cennej wiedzy na temat wydajnego, szczupłego i zorientowanego na procesy zarządzania i rozwijaj się razem z nami.

Zobacz w sobie menadżera! Dołącz do programu rozwoju Grupy Geberit i przekonaj się, że droga na stanowisko menadżera jest pełna ekscytujących wyzwań, nowych doświadczeń, zagranicznych podróży oraz zabawy!
Wiemy, że masz to coś!