Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
W Hilti tworzymy innowacyjne produkty i oprogramowanie dla budownictwa oraz świadczymy usługi, które wyznaczają trendy w branży budowlanej. Jesteśmy firmą rodzinną o zasięgu globalnym. Działamy w ponad 120 krajach i zatrudniamy ponad 30 tysięcy pracowników. Każdego dnia nasze technologie wspierają najbardziej innowacyjne dokonania inżynieryjne. Oferujemy kompleksowe usługi dla budownictwa na całym świecie - od oprogramowania do projektowania, przez produkty i narzędzia do pracy na budowie, po szkolenia, naprawy, testy i profesjonalne doradztwo.

Staże w Hilti Poland

Aplikuj
Wybrane miasto
Warszawa

Jesteśmy przekonani, że młode talenty to skarb, o który należy się troszczyć, dlatego stworzyliśmy wiele możliwości rozpoczęcia kariery w Hilti będąc jeszcze na studiach.

Oferujemy Ci możliwość sprawdzenia swojej akademickiej wiedzy, wykorzystania indywidualnych mocnych stron , umiejętności oraz motywacji w obliczu prawdziwych biznesowych wyzwań. Dołącz do nas jako stażysta i angażuj się w realne projekty biznesowe Hilti.

Dla nas jednak najważniejsze jest to, jaką jesteś osobą. Zademonstruj nam swoją pasję, zapał, zaangażowanie i odwagę, a my zaproponujemy Ci projekt lub pracę w charakterze asystenta wybranego działu.

Wielu z naszych obecnych pracowników rozpoczęło swoją przygodę z Hilti właśnie od stażu, by w kolejnych krokach zdobywać doświadczenia, obejmować nowe stanowiska i osiągać kolejne szczeble kariery w naszej organizacji.

Jeśli chcesz złożyć aplikację na staż, wejdź na naszą stronę poświęconą pracy i i wyszukaj oferty dla studentów. Możesz aplikować jednocześnie na kilka stanowisk. Jeśli nie widzisz w tej chwili nic odpowiedniego, możesz również przesłać nam CV, a my sprawdzimy, czy mamy propozycję odpowiednią dla Ciebie.