Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

METTLER TOLEDO to szwajcarska firma, założona w 1945r. przez Erharda Mettlera, konstruktora pierwszej na świecie jednoszalkowej wagi analitycznej i elektronicznej wagi precyzyjnej. Naszym priorytetem jest wysoka jakość i innowacyjność. METTLER TOLEDO jest wiodącym producentem i dostawcą wag i precyzyjnych instrumentów analitycznych oraz usług serwisowych do laboratorium i przemysłu. Oferujemy rozwiązania w zakresie ważenia, pomiarów analitycznych oraz kontroli produktów zgodnie z potrzebami biznesowymi klientów, aby pomóc im usprawnić procesy, zwiększyć wydajność, osiągnąć zgodność z normami branżowymi, a także zoptymalizować koszty.

Młodszy Specjalista Back-office z językiem włoskim

Wybrane miasto
Warszawa
Twoja rola

Buongiorno!
Parla Italiano e vorebbe usarlo al lavoro? 🍕

Jeśli tak, to świetnie się składa, ponieważ nasz zespół rośnie i poszukujemy osoby, która zna język włoski i dołączy do nas na stanowisko Junior Sales Administration Specialist.

Na tym stanowisku będziesz zaangażowany/a w proces przekierowywania przychodzących wiadomości e-mail do różnych zespołów i użytkowników. Jednym z zadań będzie znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla zapytań klientów, szybka odpowiedź i rejestrowanie zapytań klientów w SAP. Jest to głownie komunikacja pisemna w języku włoskim.

Twoje zadania:

  • Triage (segregowanie) przychodzących wiadomości e-mail,
  • Rozwiązywanie zapytań klientów tak szybko, jak to możliwe,
  • Rejestrowanie zapytań w naszym CRM (SAP),
  • Dbanie o poprawność danych w systemie,
  • Rozwiązywanie zapytań i przeszkód związanych z zamówieniami,
  • Bycie częścią zespołu nakierowanego na ciągłe doskonalenie, poprzez identyfikowanie obszarów do poprawy procesów i realizację projektów usprawniających.
Twój profil
  • Dobra znajomość (B2) języka włoskiego i angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Bardzo dobre umiejętności obsługi pakietu MS Office,
  • Dbałość o szczegóły i silna orientacja na klienta.
Twoim dodatkowym atutem będą:
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemu SAP,
  • Dobre zrozumienie złożonych procesów biznesowych.

Do aplikowania zapraszamy również studentów i absolwentów dostępnych do pracy w pełnym wymiarze godzin. 🙂

Oferujemy:

  • Umowa o pracę (chcemy żebyś został/a z nami na dłużej :)),
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczynania w godzinach 7.30-9.30),
  • Praca hybrydowa (3 dni pracy z domu w tygodniu),
  • Opieka medyczna z podstawowym pakietem dentystycznym,
  • Możliwość rozszerzenia opieki medycznej na członków rodziny lub o dostęp do placówek Cenrum Medyczne Damiana,
  • Ubezpieczenie na życie z możliwością dołączenia członków rodziny,
  • Karta sportowa i platforma benefitowa,
  • Kursy językowe,
  • Bonus roczny,
  • Płatny program poleceń pracowników,
  • Akcje wellbeingowe*
  • Przestrzeń na Twoje pomysły, akcje charytatywne, CSR i usprawnienia,
  • Wsparcie Twojego rozwoju poprzez różnorodne szkolenia,
  • Zniżki na posiłki oraz kosmetyki na terenie naszego Business Parku.
  • Różnorodne i inkluzywne miejsce pracy.

*Dbamy o twój dobrostan poprzez organizację wydarzeń kulturalnych oraz wsparcie zdrowia fizycznego i mentalnego – więcej na naszym profilu LinkedIn!