Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Model jest jednym z liderów w produkcji opakowań z tektury falistej. Oferujemy opakowania, których wartość sprowadza się nie tylko do zabezpieczenia transportu, ale także produkty o skomplikowanych konstrukcjach z nadrukiem do 6 kolorów. Klientom proponujemy także doradztwo w zakresie systemów pakowania, projektowania oraz rozwijania produktu.

Dyrektor Sprzedaży

Wybrane miasto
Nowa Sól

Twój zakres obowiązków:

  • Kształtowanie i realizacja strategii sprzedaży w sektorze B2B.
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych, trwałych relacji z Klientami.
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących potencjału rozwoju sprzedaży, konkurencji, głównych surowców, etc.
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży.
  • Odpowiedzialność za wyniki zespołu sprzedaży podległych regionów (woj. lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie, dolnośląskie).
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z kluczowymi Klientami.
  • Regularne raportowanie wyników pracy do Zarządu.

Nasze wymagania:

  • Etos pracy oparty na samodzielności i chęci brania odpowiedzialności.
  • Doświadczenie w zarzadzaniu strukturami handlowymi, w rozwoju biznesu oraz budowaniu relacji biznesowych w obszarze B2B.
  • Doświadczenie w realizacji projektów sprzedażowych związanych z pozyskiwaniem nowych Klientów i budowaniem rynku.
  • Umiejętność kreowania strategii handlowej połączonej z działaniem zespołu obsługi Klienta.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie oraz orientacja biznesowa.
  • Zaawansowane umiejętności negocjacyjne.
  • Proaktywna postawa i umiejętność analitycznego myślenia.
  • Orientacja na wynik oraz aktywne rozwiązywanie problemów.
  • Postawa entuzjastycznego handlowca.
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat. B).
  • Znajomość mediów cyfrowych.
  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.
  • Wiedza, niekoniecznie potwierdzona doświadczeniem, dotycząca branży poligraficznej / opakowaniowej i / lub produkcji i przetwórstwa papieru będzie niewątpliwym atutem.

To oferujemy:

  • Budowanie i prowadzenie własnej kariery jako Menadżera Wysokiego Szczebla w organizacji aspirującej do osiągnięcia pozycji numer jeden na rynku polskim, nagrodzonej przez wydawnictwo Forbes laurem dla drugiego Najlepszego Pracodawcy w 2022, w kategorii produkcja i przetwarzanie surowców.
  • Pracę bazującą na najnowocześniejszych na świecie rozwiązaniach IT obejmujących proces w całości, także najnowszej generacji maszynach produkcyjnych.
  • Znaczący wpływ na kształtowanie strategii firmy.
  • Swobodę i autonomiczność w pracy na stanowisku umożliwiającym wykorzystanie proaktywnej postawy.
  • Kontynuowanie budowania zespołu sprzedaży.
  • Pełne szkolenie wprowadzające, wszystkie niezbędne narzędzia pracy.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz budżet szkoleniowy dla zespołu.
  • Liczne benefity (m.in. ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie posiłków, Multisport, dofinansowanie kolonii i zimowisk dla dzieci, świąteczne bonusy dwa razy do roku).
  • Indywidulany system wynagrodzenie i premii oparty na realizacji celów.