Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Model jest jednym z liderów w produkcji opakowań z tektury falistej. Oferujemy opakowania, których wartość sprowadza się nie tylko do zabezpieczenia transportu, ale także produkty o skomplikowanych konstrukcjach z nadrukiem do 6 kolorów. Klientom proponujemy także doradztwo w zakresie systemów pakowania, projektowania oraz rozwijania produktu.

Specjalista ds. Planowania

Wybrane miasto
Czosnów

Twój zakres obowiązków:

  • Terminowe planowanie produkcji na poszczególne maszyny w zależności od zamówień klientów;
  • Dotrzymywanie jakości odpowiadającej obowiązującym normom i specjalnym wymaganiom klienta;
  • Ewidencjonowanie działań z zakresu planowania oraz prowadzenie wymaganych statystyk;
  • Konstruktywna współpraca z innymi działami zmierzająca do sprawnej realizacji zadań;
  • Zarządzanie procesami przepływu półproduktu;
  • Udział w projektach optymalizujących procesy organizacji.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne (ewentualnie w trakcie studiów);
  • Umiejętność biegłej obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem;
  • Solidność, analityczne myślenie, wysokie zaangażowanie w pracę, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym.

To oferujemy:

  • Pełne szkolenie, wszystkie niezbędne narzędzia pracy, doświadczony zespół specjalistów;
  • Pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy;
  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie;
  • Duże możliwości rozwoju i samorealizacji;
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • Ciekawą i dynamiczną pracę w miłej atmosferze;
  • Pakiet sportowy – karta Multisport.