Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Novartis jest światowym liderem w dziedzinie szeroko pojętej ochrony zdrowia. Firma odpowiada na rosnące potrzeby pacjentów i społeczeństw, wprowadzając innowacyjne produkty. Prowadzi liczne projekty badawcze oraz rejestruje nowe leki, dążąc do poprawy jakości leczenia pacjentów. Novartis zajmuje się również produkcją, importem, dystrybucją oraz promocją leków i produktów ochrony zdrowia.

Marketing trainee Rx + OTC w Sandoz

Aplikuj
Wybrane miasto
Warszawa

Jesteśmy Sandoz, oddział Novartis. Dołącz do nas i pomóż na nowo zmieniać medycynę.

3! Dokładnie tyle stażystów już niedługo zacznie swą przygodę w Sandoz. Firmie, która jest światowym liderem w dziedzinie leków generycznych i biopodobnych.
Chcesz wzmocnić operacyjną pewność siebie? Chcesz nauczyć się współpracować z agancjami i zdobyć pierwsze szlify pod kątem analizy danych rynkowych? Wybierz nasz dział Rx + OTC!

Twoje kluczowe obowiązki:

 • Samodzielne prowadzenie projektów marketingowych przy wsparciu zespołu marketingowego
 • Współpraca z działami wspierającymi i dostawcami zewnętrznymi (w tym agencjami kreatywnymi) w zakresie prowadzonych projektów
 • Analiza danych sprzedażowych i badań konsumenckich
 • Formułowanie wniosków i rekomendacji w zakresie powierzonych zadań
 • Wsparcie w codziennej pracy Product Managerów i zespołu marketingu.

Od kandydata wymagamy:

 • Szukamy osoby z pasją, zaangażowanej w poszukiwanie nowych rozwiązań, kreatywnej, z otwartą głową pełną nieszablonowych pomysłów.
 • Zainteresowanie obszarem medycyny i farmacji lub tematyką około-medyczną mile widziane.
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
 • Zdolności analityczne.
 • Wiemy, że jesteś digital-native ale będziemy chcieli sprawdzić, jak poruszasz się w zakresie pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word).

Oczekiwane umiejętności i kompetencje:

 • Umiejętność pracy w zespole i angażowania innych oraz poszukiwania wsparcia w członkach zespołu, w sposób proaktywny.
 • Umiejętność priorytetyzacji zadań w pracy z kilkoma projektami równocześnie.

Z naszej strony oferujemy:
Zatrudnienie na umowę o pracę na okres 6 miesięcy.
Pełny pakiet benefitów (m.in. premia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta lunchowa, karta sportowa Multisport).

Dlaczego warto pracować w Sandoz?
500 milionów pacjentów skorzystało z leków generycznych i biopodobnych wyprodukowanych przez Sandoz w 2020 r. Jesteśmy z tego dumni, ale wiemy, że możemy zrobić więcej, aby nadal wspierać pionierski dostęp do leków dla ludzi na całym świecie.
Jak to zrobimy? Wierzymy, że nowe spostrzeżenia, perspektywy i przełomowe rozwiązania można znaleźć na styku nauk medycznych i innowacji cyfrowych oraz że zróżnicowane, sprawiedliwe i integracyjne środowisko inspiruje nowe sposoby pracy.
Wierzymy, że nasz potencjał może się rozwijać i rosnąć w kulturze opartej na uczciwości, ciekawości
i elastyczności. Możemy odkryć na nowo, co jest możliwe, gdy współpracujemy z odwagą, aby zdecydowanie i ambitnie stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom medycznym na świecie. Ponieważ największym ryzykiem w życiu jest ryzyko, że nigdy nie spróbujesz!
Wyobraź sobie, co Ty możesz osiągnąć w Sandoz!

Zaangażowanie na rzecz różnorodności i integracji:
Sandoz, oddział firmy Novartis, stawia na różnorodność, równe szanse i integrację. Dążymy do budowania zróżnicowanych zespołów, reprezentujących pacjentów i społeczności, którym służymy, i staramy się stworzyć integracyjne miejsce pracy, które kultywuje śmiałe innowacje poprzez współpracę i umożliwia naszym pracownikom uwolnienie ich pełnego potencjału. Sandoz jest pracodawcą oferującym równe szanse i przyjmuje aplikacje od wszystkich odpowiednio wykwalifikowanych osób.

Dołącz do naszej społeczności Novartis: Jeśli ta rola nie odpowiada Twojemu doświadczeniu lub celom zawodowym, ale chcesz pozostać w kontakcie, aby dowiedzieć się więcej o Novartis i naszych możliwościach zawodowych, dołącz do sieci Novartis tutaj: https://talentnetwork.novartis.com/network