Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Novartis jest światowym liderem w dziedzinie szeroko pojętej ochrony zdrowia. Firma odpowiada na rosnące potrzeby pacjentów i społeczeństw, wprowadzając innowacyjne produkty. Prowadzi liczne projekty badawcze oraz rejestruje nowe leki, dążąc do poprawy jakości leczenia pacjentów. Novartis zajmuje się również produkcją, importem, dystrybucją oraz promocją leków i produktów ochrony zdrowia.

Stażysta/Stażystka w dziale Komunikacji

Aplikuj
Wybrane miasto
Warszawa

Jesteśmy Sandoz, oddział Novartis. Dołącz do nas i pomóż na nowo zmieniać medycynę.

0 nudy, mnóstwo wyzwań i dobrej zabawy! To wszystko czeka na szczęśliwca, który rozpocznie staż w naszym Dziale Komunikacji.

Z nami poznasz zasady działania firmy farmaceutycznej i dowiesz się, jak realizujemy naszą aspirację #TroszczymySięOLudziWPolsce. A wszystko to we współpracy z pełnym energii oraz pomysłów zespołem 😉

Twoje kluczowe obowiązki:

• Będziesz organizować z nami niezapominane eventy dla 600 Pracowników (począwszy od przeprocesowania umowy, poprzez prace nad brandingiem, aż po wybór pakietów powitalnych i formy teambuildingu),
• Poznasz zasady tworzenia angażujących i wzbudzających ciekawość odbiorcy treści,
• Pomożesz nam w administrowaniu platform komunikacyjnych (Intranet, Yammer, strona internetowa sandoz.pl),
• Wesprzesz nas w zakresie employer brandingu (przygotowanie materiałów korporacyjnych, współpraca z uczelniami partnerskimi Sandoz),
• Będziesz współpracować z innymi działami podczas realizacji projektów,
• Nie ominą Cię też bieżące zadania administracyjne Działu Komunikacji.

Od kandydata wymagamy:

• Zainteresowania komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną,
• Znajomości narzędzi digitalowch i social mediów,
• Zdolności swobodnej komunikacji w języku angielskim, min. na poziomie B1,
• Otwartości, kreatywności, podejścia „can do” oraz umiejętności pracy z energicznym zespołem 😉
• Dobrej organizacji pracy i umiejętności priorytetyzacji zadań.

Oczekiwane umiejętności i kompetencje:

• Jakiekolwiek wcześniejsze doświadczenie w podobnych projektach,
• Wykształcenie kierunkowe mile widziane, ale nie będzie miało decydującego wpływu.

Z naszej strony oferujemy:
Zatrudnienie na umowę o pracę na okres 6 miesięcy.
Pełny pakiet benefitów (m.in. premia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta lunchowa, karta sportowa Multisport).

Dlaczego warto pracować w Sandoz?
500 milionów pacjentów skorzystało z leków generycznych i biopodobnych wyprodukowanych przez Sandoz w 2020 r. Jesteśmy z tego dumni, ale wiemy, że możemy zrobić więcej, aby nadal wspierać pionierski dostęp do leków dla ludzi na całym świecie.
Jak to zrobimy? Wierzymy, że nowe spostrzeżenia, perspektywy i przełomowe rozwiązania można znaleźć na styku nauk medycznych i innowacji cyfrowych oraz że zróżnicowane, sprawiedliwe i integracyjne środowisko inspiruje nowe sposoby pracy.
Wierzymy, że nasz potencjał może się rozwijać i rosnąć w kulturze opartej na uczciwości, ciekawości
i elastyczności. Możemy odkryć na nowo, co jest możliwe, gdy współpracujemy z odwagą, aby zdecydowanie i ambitnie stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom medycznym na świecie. Ponieważ największym ryzykiem w życiu jest ryzyko, że nigdy nie spróbujesz!
Wyobraź sobie, co Ty możesz osiągnąć w Sandoz!

Zaangażowanie na rzecz różnorodności i integracji:
Sandoz, oddział firmy Novartis, stawia na różnorodność, równe szanse i integrację. Dążymy do budowania zróżnicowanych zespołów, reprezentujących pacjentów i społeczności, którym służymy, i staramy się stworzyć integracyjne miejsce pracy, które kultywuje śmiałe innowacje poprzez współpracę i umożliwia naszym pracownikom uwolnienie ich pełnego potencjału. Sandoz jest pracodawcą oferującym równe szanse i przyjmuje aplikacje od wszystkich odpowiednio wykwalifikowanych osób.

Dołącz do naszej społeczności Novartis: Jeśli ta rola nie odpowiada Twojemu doświadczeniu lub celom zawodowym, ale chcesz pozostać w kontakcie, aby dowiedzieć się więcej o Novartis i naszych możliwościach zawodowych, dołącz do sieci Novartis tutaj: https://talentnetwork.novartis.com/network