Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Novartis jest światowym liderem w dziedzinie szeroko pojętej ochrony zdrowia. Firma odpowiada na rosnące potrzeby pacjentów i społeczeństw, wprowadzając innowacyjne produkty. Prowadzi liczne projekty badawcze oraz rejestruje nowe leki, dążąc do poprawy jakości leczenia pacjentów. Novartis zajmuje się również produkcją, importem, dystrybucją oraz promocją leków i produktów ochrony zdrowia.

Stażysta w Dziale Marketingu Rx w Sandoz

Aplikuj
Wybrane miasto
Warszawa

Jesteśmy Sandoz, oddział Novartis. Dołącz do nas i pomóż na nowo zmieniać medycynę.

500 milionów. To liczba pacjentów, którym pomogliśmy dzięki naszej pracy. Codziennie, realizując nasz cel, przyczyniamy się do wspierania rosnących potrzeb społeczeństwa w zakresie opieki zdrowotnej.
Jeżeli ten temat jest Ci bliski, jeśli wiążesz swoją przyszłość z pracą z lekarzami na rozmaitych projektach edukacyjno-medycznych, zgłoś się! Zdobądź swe pierwsze doświadczenia w marketingu B2B.

Twoje kluczowe obowiązki:

 • Samodzielne prowadzenie projektów marketingowych przy wsparciu zespołu marketingowego
 • Współpraca z działami wspierającymi i dostawcami zewnętrznymi (w tym agencjami kreatywnymi) w zakresie        prowadzonych projektów
 • Przygotowanie logistyki cyklicznych szkoleń dla działu sprzedaży
 • Przygotowanie we współpracy z Product Managerem kampanii digitalowej kierowanej do HCP i/lub pacjentów
 • Nadzór nad projektem edukacyjnym skierowanym do HCP
 • Analiza danych sprzedażowych i badań konsumenckich oraz formułowanie wniosków i rekomendacji w zakresie powierzonych zadań
 • Wsparcie w codziennej pracy Product Managerów i całego zespołu marketingu

Od kandydata wymagamy:

 • Umiejętność pracy w zespole i angażowania innych oraz poszukiwania wsparcia w członkach zespołu, w sposób proaktywny
 • Zainteresowanie obszarem medycyny i/lub farmacji lub tematyką około-medyczną mile widziane
 • Zdolności analityczne
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
 • Wiemy, że jesteś digital-native ale będziemy chcieli sprawdzić, jak poruszasz się w zakresie pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word)

Oczekiwane umiejętności i kompetencje:

 • Umiejętność priorytetyzacji zadań w pracy z kilkoma projektami równocześnie

Z naszej strony oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę na okres 6 miesięcy.
Pełny pakiet benefitów (m.in. premia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta lunchowa, karta sportowa Multisport).

Dlaczego warto pracować w Sandoz?
500 milionów pacjentów skorzystało z leków generycznych i biopodobnych wyprodukowanych przez Sandoz w 2020 r. Jesteśmy z tego dumni, ale wiemy, że możemy zrobić więcej, aby nadal wspierać pionierski dostęp do leków dla ludzi na całym świecie.
Jak to zrobimy? Wierzymy, że nowe spostrzeżenia, perspektywy i przełomowe rozwiązania można znaleźć na styku nauk medycznych i innowacji cyfrowych oraz że zróżnicowane, sprawiedliwe i integracyjne środowisko inspiruje nowe sposoby pracy.
Wierzymy, że nasz potencjał może się rozwijać i rosnąć w kulturze opartej na uczciwości, ciekawości
i elastyczności. Możemy odkryć na nowo, co jest możliwe, gdy współpracujemy z odwagą, aby zdecydowanie i ambitnie stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom medycznym na świecie. Ponieważ największym ryzykiem w życiu jest ryzyko, że nigdy nie spróbujesz!
Wyobraź sobie, co Ty możesz osiągnąć w Sandoz!

Zaangażowanie na rzecz różnorodności i integracji:
Sandoz, oddział firmy Novartis, stawia na różnorodność, równe szanse i integrację. Dążymy do budowania zróżnicowanych zespołów, reprezentujących pacjentów i społeczności, którym służymy, i staramy się stworzyć integracyjne miejsce pracy, które kultywuje śmiałe innowacje poprzez współpracę i umożliwia naszym pracownikom uwolnienie ich pełnego potencjału. Sandoz jest pracodawcą oferującym równe szanse i przyjmuje aplikacje od wszystkich odpowiednio wykwalifikowanych osób.

Dołącz do naszej społeczności Novartis: Jeśli ta rola nie odpowiada Twojemu doświadczeniu lub celom zawodowym, ale chcesz pozostać w kontakcie, aby dowiedzieć się więcej o Novartis i naszych możliwościach zawodowych, dołącz do sieci Novartis tutaj: https://talentnetwork.novartis.com/network