Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Endress+Hauser to szwajcarski, światowy lider w obszarze aparatury kontrolno-pomiarowej oraz usług i rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. W Polsce od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia i temperatury, analizy cieczy, a także rejestracji i cyfrowego przetwarzania danych dla klientów z różnych gałęzi przemysłu. Jesteśmy firmą międzynarodową, nasza główna siedziba mieści się w Reinach w Szwajcarii. Posiadamy 26 zakładów produkcyjnych w 12 krajach i spółki sprzedażowe w 125 krajach na świecie, zatrudniamy około 14 000 pracowników.

Staż w dziale marketingu Endress+Hauser

Wybrane miasto
Wrocław

Wizja Endress+Hauser

Jesteśmy rodzinną firmą odnoszącą sukcesy. Klienci na całym świecie, działający w sektorze analityki laboratoryjnej i automatyki przemysłowej, polegają na naszych produktach, rozwiązaniach i usługach, ulepszając swoje procesy produkcyjne.
Zapraszamy do odbycia praktyk w naszej centrali w Polsce we Wrocławiu przy ul. Wołowskiej 11.

Staż w dziale marketingu

Długość stażu: 6-12 miesięcy
Liczba godzin / tydzień: 10 – 16 godzin
Lokalizacja: biuro/dom w zależności od potrzeb.
Praktyki są płatne

Dział marketingu opracowuje i wdraża strategię zarządzania poszczególnymi grupami produktowymi w różnych branżach przemysłu, dla różnych grup klientów, realizuje też kampanie promocyjne.

Zakres praktyki:

1. Poznanie środowiska CMS (Content Management System) do edycji strony domowej pl.endress.com, bieżące wsparcie redakcyjne oraz w zakresie wykonywania tłumaczeń z j. angielskiego
2. Realizacja delegowanych zadań w zakresie projektowania i wdrożenia kampanii marketingowych. Praca twórcza + wsparcie zespołu w realizacji bieżących zadań. Poznanie oprogramowania JIRA – do śledzenia postępów projektu.
3. Obsługa eventów online i offline (tworzenie i obsługa formularzy zgłoszeniowych, pomoc w organizacji trasy ciężarówki pokazowej, wsparcie techniczne podczas webinariów).
4. Poznanie środowiska CRM (Customer Relationship Management) Salesforce Lightning – praca nad aktualizacją bazy danych.
5. Skład materiałów: broszur, ulotek, firmowych magazynów przy użyciu programów graficznych Adobe (nie musisz ich znać – wszystkiego Cię nauczymy!).

Przejdź od teorii do praktyki i aplikuj! Zapraszamy.

Aplikuj