Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Clariant jest globalnym liderem w branży chemicznej z główną siedziba w Muttenz w Szwajcarii. W grudniu 2017 roku firma zatrudniała globalnie ponad 18 000 osób i zanotowała rekordową sprzedaż na poziomie 6 300 000 CHF. Firma działa w czterech podstawowych obszarach: chemia użytkowa, kataliza i energia, zasoby naturalne, tworzywa sztuczne.

Staż w dziale zamówień

Wybrane miasto
Łódź

Firma Clariant to światowy lider w produkcji specjalistycznych produktów chemicznych. W 2015 roku w Łodzi powstało Centrum Usług Wspólnych obsługujące partnerów z Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskiej. Jego działalność obejmuje proces rozliczania faktur, obszar zakupów, logistyki i zamówień.

Ludzie są dla nas najważniejsi, bo z nimi rozwijamy nasz biznes. Wielokulturowość, atmosfera nastawiona na feedback, współpracę, integrację i wsparcie dla pracowników w budowaniu ich kariery to nasze główne atuty. A jest ich więcej – przyjdź i sprawdź!

You are precious to us, join us! 🙂

Ciągły rozwój powoduje, że cały czas poszukujemy nowych talentów do naszego zespołu. Program stażowy Clariant pozwala na doświadczenia jakich nie zapewnią studia. Wiedza teoretyczna jest ogromnym atutem, ale to praktyka jest kluczem do sukcesu! Dlatego z chęcią przyjmujemy młodych i chętnych do działania pod swoje skrzydła. Międzynarodowe projekty, opieka specjalistów, miejsce do wymiany wiedzy oraz doświadczeń to tylko część z tego co mamy do zaoferowania.

Stawiamy na rozwój i innowacyjność, stąd świeże spojrzenie jest dla nas tak ważne. Clariant to świetne miejsce dla ludzi kochajacych wyzwania i wszystko co jest out-of-the-box 😉 Łódzki Shared Service Center odpowiada za procesy biznesowe jednostek z krajów Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskie, a Ty możesz być jego częścią!

Wielu z nas zaczynało swoją przygodę z Clariant właśnie od stażu. Jeśli szukasz miejsca, w którym zdobędziesz doświadczenie w:

  • tworzeniu i kontroli zamówień,
  • koordynowaniu prawidłowego przepływu dokumentów,
  • obsłudze zapytań klientów,

to świetnie trafiłeś!

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj!

Kliknij “Aplikuj” lub wyślij swoje CV na adres praca@clariant.com wpisując w tytule nazwę stanowiska + rekrutacja.

Koniecznie odwiedź nas również na Linkedin i zobacz co nowego!

 

Aplikuj