Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Działalność firmy UBS koncentruje się na trzech głównych obszarach: zarządzaniu majątkiem, zarządzaniu aktywami oraz bankowości inwestycyjnej. Jesteśmy jedną z wiodących instytucji finansowych na świecie. W związku z tym, pracownicy biur w Krakowie i we Wrocławiu współpracują z zespołami UBS zlokalizowanymi w różnych regionach Europy i świata, zapewniając im wsparcie w zakresie realizacji rozwiązań najwyższej jakości. Gama projektów jest bardzo szeroka: od finansów, analiz i operacji, poprzez prawo, obszar IT, aż po marketing i process excellence. Ich wspólnym mianownikiem jest fakt, że pracują nad nimi eksperci w swojej dziedzinie.
   

Program stażowy w UBS

Aplikuj
Wybrane miasta
Kraków,Wrocław

W UBS oferty staży i pracy pojawiają się przez cały rok, a do aplikowania zapraszamy zarówno studentów, jak i absolwentów różnych kierunków studiów.

Program stażowy w UBS to okazja, by poznać w praktyce jak działa globalna instytucja finansowa i zmierzyć się z ciekawymi, międzynarodowymi projektami. A wszystko to w przyjaznym środowisku pracy, przy wsparciu zespołu ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Płatny staż to idealna możliwość, by wkroczyć na wymarzoną ścieżkę kariery. Po zakończeniu programu najlepsi stażyści będą mieli szansę zostać w UBS na stałe.

Aby dowiedzieć się więcej o programie stażowym w UBS, pobierz broszurę.

Wybierz przycisk „Aplikuj” i sprawdź aktualnie otwarte oferty staży w Krakowie i we Wrocławiu.