Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania oraz usługi outsourcingowe takie jak: staff augmentation, team leasing i permanent employment. Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.

Staż w Avenga

Aplikuj
Wybrane miasto
Różne lokalizacje

Jedną z największych barier wejścia na rynek jest doświadczenie, my pozwalamy Ci je zdobyć. Wierzymy w entuzjazm i chęć do nauki młodych ludzi oraz to jak duży wpływ mają na rozwój całej organizacji.

Jesteśmy zróżnicowanym zespołem ludzi pracujących wspólnie nad realizacją ambitnych celów. Nasza kultura wspiera i pielęgnuje różnice, które czynią każdego z nas wyjątkowym.

Wykorzystujemy technologie, aby uczynić to co do tej pory było niemożliwe możliwym. Wierzymy, że najlepszym sposobem na osiągnięcie naszych celów jest przyciągnięcie wspaniałych ludzi i stworzenie im warunków do rozwoju.

Jeśli jesteś gotowy na postawienie pierwszych kroków w branży IT, sprawdź swoje siły w Avenga.

Multifunkcyjne zespoły projektowe pracujące w największych miastach w Polsce. Ekscytujące wyzwania stoją przed Tobą: nowe technologie, przygoda związana z cyfryzacją i dobra zabawa. Dołącz do nas!