logo swisschamber
PL rozdzielnik EN
  • reklama

Wydarzenie


Konferencja
Roundtable Poland: Successful HR practices on the Polish market
Miejsce: Brugg Rohrsystem AG, Szwajcaria
Data: 2018-11-22 08:30 - 12:00


Chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie nt. HR practices on the Polish market, które odbędzie się 22 listopada w Szwajcarii.

Niegdyś rynek pracodawcy zmienił się w Polsce na przestrzeni kilku ostatnich lat w rynek pracownika. Największym wyzwaniem dla pracodawcy jest nie tylko znalezienie dobrego pracownika, ale także jak sprawić, aby tych najlepszych zatrzymać w firmie.

Spotkanie przeznaczone jest dla firm szwajcarskich, które są aktywne na polskim rynku i zainteresowane następującymi kwestiami:
  •     obecna sytuacja na polskim rynku HR
  •     główne wyzwania, z którymi mierzą się pracodawcy
  •     efektywne strategie HR w znajdowaniu i zatrzymywaniu najlepszych pracowników
  •     obecne praktyki HR firm szwajcarskich
Podczas spotkania przewidziana jest dyskusja oraz wymiana doświadczeń między szwajcarskimi inwestorami obecnymi na polskim rynku oraz lokalnymi ekspertami, m.in. Dyrektorem Swiss Business Hub Poland - Benjaminem Schwägli, Dyrektorem Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej -  Ulrichem Schwendimannem oraz Doradcą ds. Handlowych w Swiss Business Hub Poland - Renatą Puszkiel.

Tutaj znajdą Państwo więcej informacji o wydarzeniu oraz link do rejestracji.

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza Polityka prywatności © 2014 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30