logo swisschamber
PL rozdzielnik EN

Wydarzenie


Inne
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Miejsce: Zurych
Data: 2020-01-12 13:00 - 19:00


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz drugi z rzędu zagra w Szwajcarii!

Na prośbę sztabu WOŚP w Zurychu chcielibyśmy udostępnić Państwu następujące informacje:

Tegoroczny Finał odbędzie się 12 stycznia 2020 w Zurychu i zachęcamy do wspierania tej inicjatywy- rok temu udało się zebrać aż 41 000 franków szwajcarskich!
Więcej szczegółów można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/wospch/

Organizatorzy: Polish Executives Switzerland oraz Polish Professionals in Switzerland zapraszają na koncerty, polskie akcenty kulinarne oraz specjalny program dla dzieci.

Zgodnie z regulaminem WOŚP żadne środki pochodzące ze zbiórki na cele charytatywne nie mogą być przeznaczone na pokrycie organizacji wydarzenia. W związku z tym poszukujemy partnerów finansowych, którzy pomogą nam w organizacji tego szczytnego przedsięwzięcia.

Jeżeli chcieliby Państwo wesprzeć WOŚP w charakterze sponsora, prosimy o kontakt na sponsor@wosp.ch. Poniżej można zobaczyć pakiety sponsorskie przygotowane przez organizatorów.

Finał WOŚP organizowany jest przez zarejestrowane w Szwajcarii stowarzyszenie użyteczności publicznej ADIUVA, które powstało w celu wspierania społeczności polonijnej w Szwajcarii, jak również spełnienia wymogów formalnych.

Bądźcie z nami w tym wyjątkowym dniu!

Z góry dziękujemy za kontakt w imieniu Łukasza Syrnika – Przewodniczącego Komisji Finansowej WOŚP w Zurychu oraz Sztabu organizacyjnego.

Relacja z 2019 roku

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza Polityka prywatności © 2014 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30