logo swisschamber
PL rozdzielnik EN
  • reklama

Wydarzenie


Impreza sektorowa
Pawilon Szwajcarski na targach Mach-Tool
Miejsce: Poznań
Data: 2020-11-03 09:00 - 17:00


Już po raz dziewiąty Izba we współpracy ze Swiss Business Hub Polska organizuje Pawilon Szwajcarski podczas salonu Mach-Tool w Poznaniu. Impreza odbywa się w ramach targów ITM, w dniach 3-06.11.2020.

Salon Mach-Tool jest jedną z wiodących polskich imprez targowych poświęconych branży maszynowej.

Pawilon Szwajcarski to inicjatywa umożliwiająca firmom szwajcarskim, które już działają na rynku polskim, odpowiednie pozycjonowanie się na nim w dobrym towarzystwie. Dla rosnącej grupy firm ze Szwajcarii jest to doskonała okazja, by poznać polski rynek.

W tym roku przygotowaliśmy specjalną ofertę biorąc pod uwagę okrojone budżety, Państwa bezpieczeństwo oraz możliwą komunikację online'ową z klientami z myślą o tych z Państwa, którzy nie mogą uczestniczyć w targach osobiście. Oferta obejmuje m.in. przygotowanie interaktywnej broszury, którą będą Państwo mogli rozesłać lub za naszym pośrednictwem do swoich kontaktów.
Przykładowa broszura dostępna jest pod tym linkiem:
https://swisschamber.pl/documents/swiss_chamber_uploads/upl_imp/kupon/1599767118energetab_2020_WEB_glowna(1).pdf

Relację z ostatniej edycji mogą Państwo zobaczyć pod tym linkiem.

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani wystawieniem się podczas tych targów pod dachem Pawilonu Szwajcarskiego, zapraszamy do kontaktu: swisschamber@swisschamber.pl


Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza Polityka prywatności © 2014 All Rights Reserved. Powered by Staempfli, designed by Ptasia 30