Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

SwissIN to platforma prezentująca oferty pracy oraz płatnych staży w firmach członkowskich Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej.

Szwajcaria cieszy się bardzo pozytywnym wizerunkiem w Polsce. Podobnie szwajcarskie firmy kojarzone są z wysoką kulturą organizacyjną, otwartością i profesjonalizmem. Z doświadczenia wiemy, że osoby, które pracowały już w szwajcarskiej firmie, często chciałyby kontynuuować karierę zawodową u kolejnego szwajcarskiego pracodawcy. Platforma SwissIn to jedyne takie miejsce, gdzie dostępny jest wykaz wybranych ofert pracy i staży w szwajcarskich firmach.

Program skierowany jest do studentów i absolwentów polskich szkół wyższych oraz do wszystkich osób zainteresowanych pracą w firmach członkowskich Polsko-Szwajcarskiej Izby.


Oferty staży i pracy w firmach członkowskich

Wybierz:

x


Znaleziono:
Firma Dział Lokalizacja Rodzaj oferty Oferta

Aktualności

5 July 2024

Program wdrożeniowy w Hilti

Czy to plac budowy❔ 👉 Nie, to nowi pracownicy w trakcie praktycznej części Onboardingu w Hilti Polska. A jak wygląda cały program wdrożeniowy w Hilti Polska? Jest ciekawy, zróżnicowany, dopasowany do różnych grup, zawiera część teoretyczną i praktyczną, daje możliwość poznania struktury, kultury i wartości Hilti, strategii, zespołów i celów.…