Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

#BiznesKochaSwiat

#BiznesKochaŚwiat jest realizowany przez RAS Polska

#BiznesKochaŚwiat  to ogólnopolska  akcja wspierająca firmy działające na rzecz zrównoważonego rozwoju . W ramach inicjatywy  zarówno Klienci RAS Polska  jak i startupy czy organizacje mogą skorzystać ze specjalnej  oferty  i otrzymać dodatkową przestrzeń  reklamową  na promocję swoich inicjatyw.

Zasięg kampanii: Ogólnopolski

Termin trwania: kwiecień – sierpień 2021 (z możliwością przedłużenia)

Cel: promocja działań realizujących cele zrównoważonego rozwoju oraz wsparcie NGO

Jako jeden z największych wydawców w Polsce, używamy siły naszego głosu, aby mówić o zrównoważonym rozwoju. Chcemy, aby do szerokiego grona odbiorców docierały informacje na temat korzyści, zarówno materialnych, jak i społecznych, wynikających ze wspólnej troski o naszą planetę. Uruchamiając akcję #BiznesKochaŚwiat ponownie stawiamy na wzajemną pomoc i wsparcie, jednak tym razem dodajemy bardzo ważny kontekst wcielania w życie celów zrównoważonego rozwoju i zmieniania świata na lepsze

#BiznesKochaŚwiat jest kontynuacją ubiegłorocznej akcji #BiznesKochaBiznes, której zebrany budzet na pomoc firm dotkniętych kryzysem spowodowanym epidemią koronawirusa wyniósł 1,8 mln.

Akcja #BiznesKochaŚwiat wzbogaci działania Ringier Axel Springer Polska związane z promowaniem idei zrównoważonego rozwoju. Jako członek UN Global Compact, Ringier Axel Springer w Polsce wspiera realizację 17 celów zrównoważonego rozwoju.

 

Więcej informacji oraz regulamin akcji #BiznesKochaŚwiat: www.bizneskochabiznes.onet.pl

 

DOŁĄCZ DO PROJEKTU JAKO PARTNER BIZNESOWY:

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem skontaktuj się z nami.

Magdalena Jóźwiak – Antczak

Magdalena.Jozwiak-Antczak@ringieraxelspringer.pl

502 709 360

#BiznesKochaŚwiat