Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Poszukiwani wolontariusze do opracowywania baz danych

Wybrana lokalizacja
Warszawa
status: w toku
termin: 02.22 - 03.22
partner: Fundacja Otwarty Dialog

Fundacja Otwarty Dialog poszukuje wolontariuszy do grupy zadaniowej „Worek – przyjmowanie danych” .

Część danych spływa do nas dość chaotycznie, czyli poza formularzami. Zwłaszcza prośby o pomoc. Ta grupa zadaniowa przepisuje dane z takich wiadomości do naszych baz danych. Grupa w ścisły sposób współpracuje z grupą z „Schronienie – operatorzy”.

Jeśli dysponujesz choć odrobiną czasu i chcesz pomóc, zgłoś się!

Co zrobić, żeby się zgłosić?

Na początek wypełnij formularz:

ZGŁOSZENIE DO GRUPY ZADANIOWEJ “WOREK – PRZYJMOWANIE DANYCH”

Zanim będziesz mogła/mógł zacząć pracę jako wolontariusz, musisz przejść krótkie szkolenie online. Szkolenia będą się odbywać codziennie o godzinie 14.00, od dnia 4 marca 2022. Linka do spotkania dostaniesz na podany w formularzu adres e-mail.

DALSZE KROKI 

Fundacja operuje na komunikatorze SIGNAL, jest to bezpieczniejsza alternatywa dla popularnego Whatsappa. Aby dołączyć do działań, trzeba pobrać aplikację Signal ze sklepu Play lub AppStore i zainstalować ją na telefonie, a następnie założyć sobie konto. Aplikacji można też używać na komputerze, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja na telefonie.

Aby móc działać, musisz dołączyć do swojej grupy zadaniowej na SIGNAL. Link do grupy na Signal otrzymasz mailowo, po przejściu szkolenia. Na grupie znajdziesz potem dalsze instrukcje.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu:

Marta Borowska
mb@swisschamber.pl
694 426 021