Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Crido Taxand

1400 m2 w Grzybowska Park dla Crido Taxand

Crido Taxand przedłużyło umowę najmu w Grzybowska Park o kolejne 5 lat z funduszem inwestycyjnym DEKA Immobilien. Crido zajmuje obecnie powierzchnię biurową 1400 m2, z możliwością zwiększenia do 2000 m2 w ciągu najbliższego półtora roku.
Siedziba Crido Taxand znajduje się w Grzybowska Park, biurowcu klasy A położonym w ścisłym centrum Warszawy – prestiżowym obszarze CBD, od samego początku otwarcia budynku, tj. od 2008 roku.

Zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy najmu w Grzybowska Park, gdzie mamy siedzibę od 6 lat, ze względu na dotychczasowe pozytywne doświadczenia z tą lokalizacją. Grzybowska Park jest jednym z nielicznych, kameralnych budynków biurowych A klasy, położonych w ścisłym centrum biznesowym stolicy  – mówi Paweł Toński, partner w Crido Taxand.

Cieszymy się, że wśród najemców Grzybowska Park mamy tak dynamicznie rozwijającą się firmę, jaką jest Crido Taxand. Tym bardziej doceniamy fakt, że zdecydowała się ona na pozostanie w budynku przez kolejne 5 lat z możliwością istotnego zwiększenia powierzchni biurowej. Jest to świadectwem osiąganych wysokich wyników biznesowych Crido Taxand oraz dowodem uznania dla Grzybowska Park– mówi Bartosz Prytuła, przedstawiciel AIG/Lincoln Polska, zarządcy nieruchomości Grzybowska Park.

W ostatnich miesiącach nasz zespół doradców istotnie się powiększył. Nowa umowa najmu biura pozwala nam zapewnić pracownikom komfortowe miejsca pracy w sprawdzonej lokalizacji, jak również myśleć o dalszym rozwoju firmy – dodaje Paweł Toński, partner w Crido Taxand.

Od początku bieżącego roku do zespołu Crido Taxand, który liczy obecnie ponad 100 osób, dołączyło 2 partnerów i kilku doświadczonych doradców podatkowych.

__________________________________________________________________

 

O Crido Taxand

 

Crido Taxand jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą konsultingową, obecną na rynku od 2005 r. Zespół Crido Taxand doradzający w obszarze podatków, pozyskiwania finansowania i prawa, aktualnie liczy ponad 100 osób, w tym 8 partnerów. Jako jedyna firma doradcza w Polsce Crido Taxand należy do międzynarodowej  organizacji podatkowej Taxand obecnej w 50 krajach świata.

Od 2013 roku Crido Taxand jest partnerem Gazel Biznesu czyli najdynamiczniejszych polskich przedsiębiorstw.

 

O Taxand

Taxand świadczy najwyższej jakości, kompleksowe usługi podatkowe na całym świecie. Nasi eksperci, prawie 400 partnerów i 2000 doradców podatkowych w blisko 50 krajach, stosują podejście bazujące nie tylko na zrozumieniu zagadnień podatkowych, ale i ich szerszych, strategicznych konsekwencji dla biznesu. Pomagamy klientom ograniczyć ryzyko, zarządzać obciążeniami podatkowymi i podnosić efektywność ich biznesu.

 

Więcej informacji o Crido Taxand na www.taxand.pl, a o Taxand na www.taxand.com.