Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Arkadiusz Krasnodębski ponownie wybrany partnerem zarządzającym Dentons w Polsce. Piotr Szafarz po raz kolejny wybrany członkiem Dentons Europe Compensation Committee.

W wyniku głosowania partnerów w polskim biurze Arkadiusz Krasnodębski został ponownie wybrany na stanowisko partnera zarządzającego Dentons w Polsce na kolejną, trzyletnią kadencję. Z kolei Piotr Szafarz, partner kierujący warszawskim Zespołem Nieruchomości, został po raz kolejny wybrany członkiem Dentons Europe Compensation Committee.

Radca prawny Arkadiusz Krasnodębski kieruje Zespołem Energetyki i Zasobów Naturalnych w Polsce i Europie. Funkcję partnera zarządzającego polskim biurem Dentons przejął w styczniu 2014 r. od Tomasza Dąbrowskiego, wybranego na stanowisko partnera zarządzającego (Chief Executive Officer, CEO) Dentons w Europie.

Arkadiusz Krasnodębski z kancelarią związany jest od 2001 r. Doradza podmiotom z sektora elektroenergetycznego i użyteczności publicznej zarówno w kwestiach regulacyjnych, jak i kontraktowych oraz korporacyjnych. Podczas swojej kilkunastoletniej praktyki zawodowej uczestniczył w najbardziej innowacyjnych transakcjach w polskim sektorze energetycznym. Krajowe i międzynarodowe rankingi, takie jak Chambers Europe, The Legal 500 EMEA czy PLC Which Lawyer? od lat rekomendują go jako lidera w dziedzinie prawa energetycznego i zasobów naturalnych.

„Cieszę się, że partnerzy w Polsce powierzyli po raz drugi z rzędu stanowisko partnera zarządzającego Arkadiuszowi Krasnodębskiemu, wyrażając tym samym swoje uznanie dla jego dotychczasowych działań i osiągnięć, które przekładają się na silną pozycję Dentons na polskim rynku” – powiedział Tomasz Dąbrowski, partner zarządzający Dentons w Europie.

Radca prawny Piotr Szafarz, kierujący warszawskim zespołem Prawa Nieruchomości, ponownie objął funkcję członka Europe Compensation Committee. Jego kadencja potrwa do końca 2018 r. Piotr Szafarz jest rekomendowany jako wysokiej klasy specjalista w dziedzinie prawa nieruchomości przez krajowe i międzynarodowe rankingi prawnicze, w tym Chambers Europe, PLC Which Lawyer? i Guide to the World’s Leading Real Estate Lawyers.

***
O kancelarii Dentons
Dentons to pierwsza na świecie, prawdziwie policentryczna, globalna firma prawnicza. Będąc jedną z 20 firm ujętych w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas 2015”, Dentons rzuca wyzwanie istniejącym standardom obsługi prawnej, oferując innowacyjność i bezkompromisową jakość doradztwa. Dzięki zrozumieniu lokalnych uwarunkowań, kluczowych dla realizacji celów biznesowych, pomyślnego przeprowadzenia transakcji lub zakończenia sporu, Dentons zapewnia przewagę konkurencyjną na coraz bardziej złożonym i globalnym świecie, w społecznościach, w których klienci firmy chcą prowadzić działalność. Teraz, jako największa na świecie firma prawnicza, Dentons tworzy i oferuje rozwiązania biznesowe dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów prywatnych i publicznych, w skali regionalnej, krajowej i globalnej, w ponad 125 lokalizacjach w ponad 50 krajach. www.dentons.com
***

Kontakt dla mediów:

Kamila Lewandowska                                
Menedżer ds. Marketingu i BD                        
T: +48 22 242 51 15 | M: +48 664 191 435       
E: kamila.lewandowska@dentons.com

Beata Niemczuk
Dyrektor ds. Marketingu i BD
T: +48 22 242 51 18 | M: +48 501 225 224
E: beata.niemczuk@dentons.com