Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

BALAJCZA Specialized Translations

BALAJCZA obchodzi swoje 4. urodziny

Jest nam miło poinformować, że w dniu 15 marca 2014r. BALAJCZA będzie obchodzić swoje 4. urodziny. Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom oraz Tłumaczom, bez których sukces byłby niemożliwy. Cieszymy się, że z naszą pracą pomagamy Klientom z powodzeniem prowadzić biznes.

Biuro BALAJCZA zostało założone przez panią Timeę Balajcza- Węgierkę, która mieszka już od wielu lat w Polsce. Firma powstała z jej inicjatywy, gdyż języki obce stanowią jej wielką pasję. Pani Timea włada 4 językami na poziomie native speakera (węgierski, polski, angielski, francuski) i dobrze wie, jak ważna jest umiejętność porozumiewania się w dzisiejszych czasach. Chcąc pomagać ludziom w kontaktowaniu się z resztą świata, postanowiła stworzyć biuro tłumaczeń BALAJCZA.
Od początku naszej działalności zakres usług obejmuje tłumaczenia pisemne i ustne, kompleksową obsługę konferencji oraz od zeszłego roku indywidualną naukę języka angielskiego Business English. Na początku tłumaczyliśmy najczęściej w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim i niemieckim. Niedługo potem poszerzyliśmy swój zakres językowy i zaczęliśmy przyjmować zlecenia we wszystkich językach świata. Dzisiaj stanowimy stabilną, międzynarodową firmę. Obsługujemy klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. BALAJCZA jest członkiem Izby Szwajcarskiej od 2 lat.
Z okazji 4. urodziny BALAJCZA ogłaszamy konkurs, którego zadaniem jest napisanie wiersza o naszej firmie. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, gdyż wiersz w swojej treści powinien zawierać następujące słowa: BALAJCZA, URODZINY, TŁUMACZENIA, WĘGRY i mieć długość minimum 8 wersów.

Najciekawsza praca zostanie opublikowana na www.balajcza.pl oraz na naszej stronie na Facebook’u, a także w najbliższym Fanletterze. Dla jej autora przewidziana jest NAGRODA NIESPODZIANKA.

Czekamy na Wasze prace do końca tego tygodnia, tzn. do piątku 14 marca. Prosimy przesyłać wiersze na adres e-mail: timea.balajcza@balajcza.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału !