Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

BALAJCZA Specialized Translations - Controlling Consulting Sp. z o.o.

BALAJCZA Partnerem Forum Lean Best Practices

Jest nam miło poinformować, że we wrześniu 2014r. biuro BALAJCZA było Partnerem wydarzenia “Forum Lean Best Practices”, które odbyło się w Warszawie.

BALAJCZA obsługiwała to wydarzenie pod kątem tłumaczenia konsekutywnego. Tłumaczyliśmy wystąpienia i prezentację Pana Dag Lotsande – ekspert Toyota Business Strategy.

Idea Forum Lean Best Practices była kolejnym pomysłem Organizatorów Otwartej Konferencji Lean na integrację środowiska Lean. Organizując największe w Polsce wydarzenie poświęcone ciągłemu doskonaleniu zauważono ogromne zapotrzebowanie na benchmark doświadczeń i wspólne wypracowywanie rozwiązań mogących pomóc organizacjom efektywnie realizować liczne koncepcje doskonalenia.

Aby wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom w 2014 roku po raz pierwszy w Warszawie odbyło się Forum Lean Best Practices – spotkanie praktyków Lean nastawione na integrację tego środowiska, wymianę najlepszych doświadczeń i co roku skupienie się na jednym temacie przewodnim, którego model wspólnie był rozwijany w trakcie 2-dniowego spotkania.