Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Timea Balajcza
timea.balajcza@balajcza.pl
+48 601 913 446
BALAJCZA Specialized Translations

BALAJCZA Partnerem Konferencji „Investing In Poland 2014”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż BALAJCZA Specialized Translations jest Partnerem Konferencji „Investing In Poland 2014”, która odbędzie się w dniu 17 września 2013 (wtorek) w Warszawie.
3 września, podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy, została zaprezentowana piąta edycja rocznika Investing In Poland – przewodnik po Polsce dla inwestorów z kraju i zagranicy. 17 września w Warszawie, w restauracji Villa Foksal, odbędzie się konferencja merytoryczna Investing In Poland 2014, która oprócz prezentacji klimatu inwestycyjnego i potencjału poszczególnych regionów – dotyczyć będzie także praktycznych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce, mając na celu ułatwienie zagranicznym przedsiębiorcom aklimatyzację na polskim rynku.
Na tej konferencji tłumaczenie zapewnia BALAJCZA 🙂
Tematyka tegorocznej konferencji:
1. Inwestowanie w Polsce – jak zmienia się krajobraz inwestycyjny? Co należy zmienić aby przyciągnąć inwestorów? Nowe metody pozyskania inwestycji zagranicznych.
Wśród panelistów m.in. Sławomir Majman (PAIiIZ), Jacek Socha (PwC), Tomasz Sadzyński (Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna)

2. Outsourcing – jeden z największych trendów gospodarczych w Polsce. Czy Polska staje się europejską potęgą outsourcingu? Czy dzięki temu stajemy się krajem bardziej innowacyjnym?
Wśród panelistów m.in. Mieczysław Budzik (Impel), Iwona Chojnowska-Haponik (PAIiIZ), Joanna Mroczek (CBRE)