Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

BALAJCZA proponuje indywidualną naukę języka Business English i Français des Affaires!

Jest nam miło poinformować, że BALAJCZA w ramach rozwoju swojej działalności gospodarczej oraz wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom Klientów, proponuje profesjonalne, indywidualne kursy i szkolenia z języka angielskiego i francuskiego ogólnego, biznesowego oraz specjalistycznego. Z pakietem profesjonalnych szkoleń docieramy do wszystkich klientów, zarówno prywatnych jak i instytucjonalnych oraz korporacyjnych. Oferujemy najwyżej jakości i indywidualnie dopasowane kursy Business English i Français des Affaires.

Osoby zatrudnione na różnych stanowiskach w dużych firmach na pewno już w jakimś stopniu znają język angielski lub francuski, gdyż większość z nas uczyła się tych języków w szkole. W pracy jednak jest od nas nierzadko wymagana nie tylko podstawowa znajomość języka, ale również specjalistyczne, fachowe słownictwo w danym języku, odpowiednie do danej branży. Należy więc dalej się uczyć języka obcego oraz szlifować nabyte już umiejętności. BALAJCZA dopasowuje się do potrzeb Klienta, niezależnie od tego czy chodzi o gramatykę, konwersację, pisanie, słownictwo czy też o naukę wymowy.

Prowadzimy specjalistyczne indywidualne kursy językowe z zakresu biznesu, prawa, IT, marketingu, medycyny i wielu innych zagadnień. Ważnym celem dla nas jest, by Klient otrzymał wiedzę i umiejętności potrzebne mu do prowadzenia aktywności w swojej specjalizacji.
O BALAJCZA

Potwierdzamy, że BALAJCZA ma doskonałe zaplecze do organizowania kursów specjalistycznych języków obcych. Od 5 lat zajmujemy się „językami obcymi”. Od początku naszej działalności zakres naszych usług obejmuje tłumaczenia pisemne, ustne (konsekutywne, symultaniczne), przysięgłe oraz kompleksową obsługę konferencji. Tłumaczymy we wszystkich językach świata ale naszą specjalizacją, jeśli chodzi o języki, od początku był angielski oraz francuski. Na chwilę obecną współpracujemy z ponad 800 tłumaczami, przeszło 30 lektorami języka angielskiego i francuskiego. Dzisiaj stanowimy stabilną, międzynarodową firmę. Obsługujemy klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą. BALAJCZA jest członkiem Izby Szwajcarskiej od ponad 2 lat.
Śledź aktualności u BALAJCZA: