Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

BALAJCZA Specialized Translations Partnerem Konferencji “Made in Poland”

Szanowni Państwo,
 
jest mi niezmiernie miło poinformować, że już kolejny rok BALAJCZA Specialized Translations jest Partnerem Konferencji „Made in Poland”, która odbędzie się 24 marca 2016 r. (czwartek) w Warszawie. Jest to kolejna konferencja organizowana przez wydawnictwo Valkea dla swojego rocznika Made in Poland.
 
Warsaw Business Journal opublikował nową wersję rocznika Made in Poland, który ma na celu budowę silnej pozycji polskich marek za granicą, promocję krajowych przedsiębiorstw jako atrakcyjnych partnerów handlowych oraz przedstawienie istotnych aspektów, które czynią polską gospodarkę przyjaznym otoczeniem dla biznesu.
 
Konferencja ta będzie wyjątkową okazją do debaty zaproszonych ekspertów i autorytetów w temacie eksportu i polskiej gospodarki. Spotkanie podzielone będzie na dwa bloki tematyczne. W pierwszym panelu przeanalizujemy potencjał eksportu polskich firm. W drugim omówione będzie jak wspierać polskich eksporterów oraz szanse eksportowe dla polskich firm.
 
Jako Partner mamy możliwość zaproszenia na konferencję 3 wybranych gości. W razie zainteresowania udziałem w tej konferencji, proszę o przesłanie do mnie informacji na adres timea.balajcza@balajcza.pl