Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Crido Taxand wielokrotnym zwycięzcą w rankingu

Ewelina Samblewska-Urbaniak została najlepszym doradcą w zakresie cen transferowych, a Andrzej Puncewicz najlepszym doradcą w zakresie postępowań podatkowych według najnowszego „Rankingu firm doradztwa podatkowego” dziennika „Rzeczpospolita”.  W kategorii VAT, tytuł wicelidera otrzymał Roman Namysłowski.
 
W dwóch nowych kategoriach rankingowych, tj. „prestiżowe transakcje“ i „innowacyjne rozwiązania“ Crido Taxand otrzymało nagrodę za osiągnięcia w zakresie wsparcia samorządów w procesie centralizacji rozliczeń VAT. Z kolei redakcja „Parkietu” w specjalnej kategorii rankingowej firm obsługujących największe spółki giełdowe przyznała Crido Taxand tytuł „Najbardziej dynamicznej firmy roku 2015”.
 
Nagrody i wyróżnienia „Rzeczpospolitej” są potwierdzeniem naszej pozycji na rynku firm doradztwa podatkowego, w tym w szczególności w takich kategoriach, jak: ceny transferowe, postępowania podatkowe i VAT. Cieszymy się, że kapituła ranking doceniła również nasze innowacyjne rozwiązania, które pozwalają przedsiębiorcom łatwiej odnaleźć się w zmieniającym się środowisku podatkowym oraz efektywnie odpowiadać na nowe wyzwania ze strony fiskusa. Mamy też nadzieję, że tegoroczne uznanie dla naszej rozwijającej się współpracy ze spółkami giełdowymi, zmotywuje kolejne firmy do wyboru niezależnych doradców podatkowych, szczególnie w obliczy tzw. „dyrektywy audytorskiej” – podsumowuje Andrzej Puncewicz, Partner Crido Taxand.

O Crido Taxand

Crido Taxand jest pierwszą na polskim rynku firmą konsultingową, która nie łączy usług doradczych i audytorskich, działającą w międzynarodowej sieci. Firma powstała w 2005 roku.  Od początku swojej działalności należy do międzynarodowej sieci podatkowej Taxand, która liczy 2000 doradców podatkowych i 500 partnerów w 46 krajach. Ponad 160-osobowy zespół Crido Taxand w Polsce doradza klientom w obszarze podatków, pozyskiwania finansowania, szczególnie z funduszy UE, prawa (Crido Legal) i strategii biznesowych (Crido Business Consulting). Zarówno firma, jak i jej eksperci zajmują najwyższe pozycje w rankingach podatkowych oraz jako doradcy w pozyskiwaniu funduszy unijnych.

Więcej informacji o Crido Taxand na taxand.pl, a o Taxand na taxand.com.