Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Dentons zdobył nagrodę “Professional Services Company of the Year 2016 – Legal” CEE Clean Energy Awards

Dentons otrzymał prestiżową nagrodę “Professional Services Company of the Year 2016 – Legal” podczas gali CEE Clean Energy Awards, która odbyła się 9 czerwca w Warszawie. Nagroda to wyraz uznania dla zaangażowania, z jakim prawnicy kancelarii od wielu lat wspierają klientów z sektora energetycznego na wymagającym rynku Europy Środkowej i Wschodniej.

Organizowane przez BizPoland Magazine od trzech lat CEE Energy Summit & Awards to forum wymiany informacji na temat najnowszych trendów oraz tendencji rozwojowych w sektorze energetycznym w Europie Środkowej i Wschodniej.

Nagrody CEE Energy Awards przyznawane są firmom i osobom indywidualnym z sektora energetycznego w  Europie Środkowej i Wschodniej za wybitne osiągnięcia w zakresie innowacyjnych strategii i przywództwa. W tegorocznej edycji, koncentrującej się na sektorze czystej energii, w skład jury wyłaniającego laureatów weszli przedstawiciele wiodących firm z branży energetycznej w regionie oraz reprezentant Bloomberg New Energy Finance.

„Wygrana po raz drugi z rzędu to wyraz uznania dla zaangażowania naszego zespołu na rzecz klientów z sektora energetycznego, zwłaszcza w zakresie OZE, w Środkowej i Wschodniej Europie ” – powiedział Arkadiusz Krasnodębski, partner zarządzający Dentons w Polsce, kierujący warszawskim i europejskim Zespołem Energetyki i Zasobów Naturalnych.

Galę rozdania nagród poprzedziła konferencja CEE Clean Energy Summit, w ramach której dyskutowano o innowacyjnych technologiach i nowych modelach biznesowych, zmieniających rynki energii odnawialnej w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. W ramach panelu poświęconego współzależności i niezależności sektora gazowego i przesyłu energii elektrycznej w krajach Europy Środkowej i Wschodniej, Michał Motylewski, counsel w warszawskim Zespole Energetyki i Zasobów Naturalnych, omówił wyzwania regulacyjne związane z rozwojem sieci i infrastruktury przesyłowej w sektorze gazu i energii w Europie Środkowo-Wschodniej.

***

Dodatkowych informacji udziela:
Iryna Batmanova, Business Development and Marketing Manager, Energy, Europe
D: +48 22 242 51 06, E: iryna.batmanova@dentons.com

O kancelarii Dentons
Dentons to pierwsza na świecie, prawdziwie policentryczna, globalna firma prawnicza. Będąc jedną z 20 firm ujętych w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas 2015”, Dentons rzuca wyzwanie istniejącym standardom obsługi prawnej, oferując innowacyjność i bezkompromisową jakość doradztwa. Dzięki zrozumieniu lokalnych uwarunkowań, kluczowych dla realizacji celów biznesowych, pomyślnego przeprowadzenia transakcji lub zakończenia sporu, Dentons zapewnia przewagę konkurencyjną na coraz bardziej złożonym i globalnym świecie, w społecznościach, w których klienci firmy chcą prowadzić działalność. Teraz, jako największa na świecie firma prawnicza, Dentons tworzy i oferuje rozwiązania biznesowe dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów prywatnych i publicznych, w skali regionalnej, krajowej i globalnej, w ponad 125 lokalizacjach w ponad 50 krajach. www.dentons.com