Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Lucyna Labocha
marketing@farbykabe.pl
+48 32 204 64 60

Farby KABE Polska głównym sponsorem Justyny Kowalczyk – tegorocznej zwyciężczyni Pucharu świata w narciarstwie klasycznym.

Farby KABE Polska od 1995 roku oferuje na rynku polskim rozwiązania ułatwiające prace budowlane w zakresie ochrony i renowacji wnętrz oraz elewacji budynków, w tym także rewaloryzacji obiektów zabytkowych. Wachlarz produktów marki Farby KABE – masy tynkarskie, farby do wnętrz, farby elewacyjne, impregnaty, materiały gruntujące oraz kompleksowe systemy ociepleń budynków – oferowany jest w składach budowlanych i u profesjonalnych dystrybutorów. Znaczącą pozycję firmy Farby KABE Polska na rynku budowlanym odzwierciedla bogata lista referencyjna obiektów nowych, jak i znanych budynków zabytkowych. Najznamienitszy obiekt referencyjny to Pałac Królewski w Wilanowie.

Pod koniec roku 2008 Farby KABE Polska podpisała umowy sponsorskie z Polskim Związkiem Narciarskim, Justyną Kowalczyk oraz juniorami kombinacji norweskiej Adamem Cieślarem i Pawłem Słowiokiem. Współpraca partnerska i sponsoringowa trwać będzie również w kolejnym sezonie 2009/2010.

Zarząd i Pracownicy firmy są bardzo dumni z osiągnięć Justyny Kowalczyk, w tym jej dwóch złotych medali i jednego brązowego, zdobytych na Mistrzostwach świata i Kryształowej Kuli sezonu Pucharu świata. Będziemy także uważnie śledzić i wspierać jej przygotowania do olimpiady zimowej w Vancouver w 2010 roku.

292x168_mistrzyni_swiata1.jpg