Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Firmy audytorskie i księgowe – 4. miejsce Rödl & Partner w rankingu “Book of Lists”

Rödl & Partner zajął 4. miejsce w rankingu „Firm audytorskich i księgowych” (kategoria: duże przedsiębiorstwa) wydanym w polsko-angielskim przewodniku po polskim biznesie – „Book of Lists”.

W rankingu „Firm audytorskich i księgowych” branych było w tym roku pod uwagę prawie 40 firm. Główne kryteria decydujące o pozycji w rankingu to wielkość zatrudnienia oraz przychodów.

– Biorąc pod uwagę fakt udziału w rankingu tzw. „wielkiej czwórki” zajęte przez nas w nim 4. miejsce jest dla nas bardzo dużym wyróżnieniem. Na nasz sukces składa się kilka czynników. Przede wszystkim jesteśmy obecni w Polsce od ponad 20 lat. Te lata pozwoliły nam zdobyć bogate doświadczenie, ale również poznać szczególne wymagania i szanse polskiego rynku. Przywiązujemy również dużą wagę do jakości oferowanych przez nas usług, w których staramy się łączyć tzw. niemiecką precyzję i polską elastyczność. Klienci doceniają zwłaszcza fakt, że poza audytem finansowym i outsourcingiem księgowości, możemy zaoferować im doradztwo prawne, doradztwo podatkowe, a także biznesowe oraz outsourcing kadr i płac. Wszystko to sprawia, że od lat utrzymujemy wysoką pozycję wśród liderów branży audytorskiej i księgowej – Magdalena Ludwiczak, Partner w Rödl & Partner odpowiedzialny za audyt finansowy.

– Cieszy nas kolejny awans z roku na rok. Potwierdza to naszą obecność w ścisłej czołówce firm oferujących audyt finansowy i księgowość. To, że znajdujemy się w gronie liderów, zawdzięczamy bardzo bogatemu doświadczeniu , jakie zebraliśmy przez ponad 20 lat działalności w Polsce. Ponadto posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę – w skład naszych zespołów wchodzi aż 75 certyfikowanych księgowych. U nas każdy klient jest w centrum uwagi. Dlatego też jesteśmy wszędzie tam, gdzie są nasi klienci . W Polsce mamy biura w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu. Te czynniki sprawiają, że jeśli chodzi o audyt finansowy oraz usługi księgowe, od wielu lat jesteśmy jednym z liderów w obu tych branżach ­- Liliane Preusser , Partner w Rödl & Partner odpowiedzialny za Księgowość finansowo-płacową.

Publikacja „Book of Lists” – jest to prestiżowy polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy w postaci rankingów, uszeregowanych według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki (70 list rankingowych z 9-u różnych sektorów). W 2014 roku publikacja w wersji drukowanej ukazała się po raz 19-sty. Wydawcą „Book of Lists” jest Valkea Media.

Rödl & Partner świadczy profesjonalne usługi: audytu, consultingu, doradztwa prawnego, doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości oraz outsourcingu kadr i płac. Posiadamy 94 biura w 43 krajach. W Polsce działamy od 1992 r. w naszych biurach w 6 lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

 http://www.roedl.com/pl/pl/o_nas/rankingi.html