Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza

Firmy Geberit i Axpo nowymi beneficjentami znaku swissstandards.pl

Zgodnie z decyzją Komisji ds. swissstandards firmy Geberit oraz Axpo dołączyły do grona 12 firm wyróżnionych znakiem jakości swissstandards.pl

Geberit Sp. z o.o. to działająca od 1995 r. spółka grupy Geberit AG, czołowego europejskiego producenta w branży techniki sanitarnej. Pełni funkcje dystrybucyjne (poprzez sieć hurtowni) w zakresie systemów instalacyjnych (stelaże do zabudowy, armatura i systemy spłukiwań do toalet publicznych, urządzenia do utrzymania higieny intymnej), systemów rurowych do kanalizacji klasycznej, podciśnieniowego odwodnienia dachów, zaopatrzenia w wodę, centralnego ogrzewania oraz instalacji technologicznych.

Axpo Polska jest spółką zależną Axpo Trading, które jest obecne w większości krajów europejskich. Oferuje szeroki zakres usług takich jak: sprzedaż energii do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, zarządzanie portfelem produkcyjnym wytwórców OZE, audyty efektywności energetycznej i handel emisjami CO2. Axpo zapewnia wyjątkową elastyczność w tworzeniu i wdrażaniu indywidualnych strategii zarządzania w obszarach energii elektrycznej, praw majątkowych OZE, efektywności energetycznej oraz emisji CO2.

Pozostali beneficjenci znaku to firmy:
– Alpiq
– Brugg
– Farby Kabe
– Fracht FWO
– Franke
– GCN
– Hicron
– Hobas
– Mensys
– Staempfli
– Swissmed
– Zehnder