Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów

“Football a ubezpieczenia w Szwajcarii”

Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów w Szwajcarii we współpracy z Ambasadą Rzeczypospolitej Polskiej w Bernie serdecznie zapraszają na spotkanie „Football a Ubezpieczenia w Szwajcarii”, które odbędzie się w dn. 8 czerwca 2017 o godz. 18.30, w Ambasadzie RP w Bernie.

W pierwszej, oficjalnej części spotkania, rozpoczętej przywitaniem gości przez gospodarzy eventu, zostaną Państwu przedstawione 2 ciekawe prezentacje. Pan Marcin Kozioł podzieli się własnym doświadczeniem zawodowym oraz zagadnieniami związanymi z rozpoczęciem działalności gospodarczej w branży ubezpieczeniowej przedstawiając firmę VS Consulting. Następnie pan Mateusz Lentowczyk opowie o budowaniu kariery zawodowej i drodze z UEFA, którą przemierza od 2012 roku.

Marcin Kozioł – Absolwent technikum elektrycznego w Gorzowie Wielkopolskim, studia na wydziale Politechniki Szczecińskiej, kierunek elektrotechnika. Rozpoczął karierę w Agencji Celnej w Kostrzynie a następnie podjął pracę z firmą HMI i Ergo Pro w Polsce w której uczestniczył w budowie struktury sprzedażowej gwarantowanych ubezpieczeń kapitałowych na emeryturę, wraz z ubezpieczeniem na życie. W 2012 już w Szwajcarii podjął współpracę z VS Versicherung Schlussel Daniel Frey (sprzedaż ubezpieczeń), a następnie w 2015 roku rozpoczął wspólnie z Danielem Frey działalność gospodarczą Vs Consulting GmbH. Główne biura mieszczą się w Rorschach, w Bernie oraz w Luzernie. VS Consulting skupia się na budowaniu sieci obsługi klientów oraz sprzedaży ubezpieczeń wszystkich kategorii.

Mateusz Lentowczyk – związany z Szwajcarią od ponad 7 lat z wyjątkiem 2012 roku kiedy to objął stanowisko Kierownika Działu Strategii i Programów KGHM Polska Miedź S.A. Absolwent wydziału zarządzania i biznesu Uniwersytetu Hertfordshire, przez 6 lat zamieszkały w Londynie gdzie pracował w działach technologicznych i projektowych firm takich jak British Telecom i NHS. Od początku kariery pasjonat innowacji, nowych technologii i cyfryzacji, które to rozwija od 2010 roku pracując jako Kierownik Działu Rozwiązań Biznesowych i Procesów IT w UEFA współtworząc szereg rozwiązań na potrzeby m.in. Euro 2012, 2016, 2020 współpracując przy tym z innymi organizacjami sportowymi m.in. FIFA, IOC, NA.

W drugiej części spotkania zapraszamy Państwa do networkingu.
Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 5go czerwca 2017 r. Pod: https://www.eventbrite.co.uk/e/football-a-ubezpieczenia-w-szwajcarii-tickets-34792730995

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!