Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Grupa Fracht otwiera oddział w Hiszpanii

Z wielką przyjemnością i nieskrywaną dumą informujemy o kolejnym ważnym kroku w rozwoju Grupy Fracht. Otóż 6 lipca 2015 r. zainaugurowano funkcjonowanie hiszpańskiego oddziału Grupy Fracht, Fracht Project Logistics, zlokalizowanego w baskijskim Bilbao. Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłu ciężkiego, szczególnie stoczniowego, stalowego i energetycznego.

Fracht Project Logistics koncentrować się będzie na obsłudze logistycznej klientów regionalnych z Hiszpanii i Portugalii. Jednocześnie, w ramach globalnej współpracy oddziałów Grupy Fracht angażować będzie się również w realizowanie transportów kontenerowych, a także ponadnormatywnych i ciężkich, w relacjach europejskich oraz międzykontynentalnych.

Otwarcie oddziału w Bilbao stanowi bardzo istotne wydarzenie dla wszystkich oddziałów Grupy Fracht na świecie. Przede wszystkim Grupa Fracht konsekwentnie poszerza zakres i elastyczność usług oferowanych klientom. Ponadto obecność w Hiszpanii jest wyrazem ciągłego dążenia Grupy Fracht do uzyskania roli globalnego operatora logistycznego, będącego synonimem niekwestionowanego profesjonalizmu, innowacyjności oraz absolutnej fachowości.

Serdecznie witamy hiszpańskie biuro w gronie oddziałów Grupy Fracht. Liczymy na owocną współpracę, życząc wspaniałych sukcesów.