Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

HICRON świadczy usługi SAP maintenance w Stelmet

Do realizacji usług utrzymania SAP wykorzystywany jest system informatyczny Solution Manager Enterprise Edition. System firmy Stelmet połączony jest z systemem Solution Manager firmy HICRON, stając się platformą komunikacyjną. Za jej pomocą pracownicy Stelmet składają zgłoszenia serwisowe realizowane następnie przez HICRON. Warunki i poziom realizacji określają postanowienia SLA (Service Level Agreement).
Stelmet jest jedną z pięciu firm, które w grudniu 2010 roku dołączyły do klientów serwisowych HICRON. Oprócz Stelmet, konsultanci HICRON świadczą usługi serwisu SAP maintenance m.in. pracownikom firm: Pallmed i Cermag.
Stelmet SA to największy w Polsce i jeden z największych w Europie producentów drewnianej architektury ogrodowej. Wśród produktów firmy znajdują się wyroby z drewna przeznaczone do grodzenia, wyposażania i dekoracji ogrodów, działek, tarasów, balkonów, parków, marketów oraz wszelkiego rodzaju przestrzeni rekreacyjnych. Główne zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Jeleniowie, Zielonej Górze, Lubięcinie oraz Kowarach. Większość produktów firmy trafia do rąk klientów poza granicami Polski, umacniając silną pozycję STELMET na rynkach krajów Unii Europejskiej (m.in. francuskim, niemieckim, holenderskim, brytyjskim), Norwegii i Turcji. 98% gotowych wyrobów firmy Stelmet trafia na eksport. Więcej informacji: www.stelmet.com