Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Hotel Metropol w centrum Warszawy został po wakacjach ponownie otwarty po krótkiej przerwie spowodowanej sytuacją związaną z COVID-19. Serdecznie zaprasza do swoich wnętrz.

Hotel Metropol mieści się w centrum Warszawy. Powstał w 1965 roku według projektu znanego inżyniera architekta, historyka architektury i urbanisty, Zygmunta Stępińskiego. Był on także współautorem unikatowego budynku Cepelii, znajdującego się naprzeciwko hotelu. Metropol należy do spółki Hotele Warszawskie Syrena (HWS) i oferuje 211 nowoczesnych pokoi w 5 kategoriach, w tym także rodzinne i apartamenty. Spółka od kilku lat intensywnie inwestuje w projekty remontowe i modernizacje, dostosowujące budynek do aktualnych oczekiwań gości. W 2019 roku gruntownej renowacji poddano lobby, bar i restaurację, oddając gościom nowoczesną, jasną i przyjazną przestrzeń wspólną.

Bardzo cieszy nas ponowne otwarcie hotelu – mówi Paweł Lewtak, Członek Zarządu HWS. Jesteśmy przygotowani zarówno w zakresie bezpieczeństwa sanitarnego, jak i atrakcyjnej oferty dla naszych gości. Hotel Metropol to bezkonkurencyjna lokalizacja, odnowione pokoje z klimatyzacją, parking i sezonowa oferta gastronomiczna. Wkrótce będzie można uregulować u nas pobyt za pomocą bonu turystycznego. Jednakże Hotel Metropol to przede wszystkim profesjonalny zespół przeszkolonych i doświadczonych pracowników wspierających się wzajemnie.

Do spółki Hotele Warszawskie Syrena należą 3 stołeczne obiekty: Polonia Palace, Metropol i MDM, oferujące nowoczesne pokoje dla gości biznesowych i turystycznych. Każdy z obiektów jest inny i unikalny, a jego historyczny charakter uzupełniają współczesne udogodnienia. Dzięki zróżnicowanej ofercie konferencyjnej wszystkie hotele są ciekawą propozycją dla organizatorów wydarzeń (MICE): gal, spotkań biznesowych i konferencji.

Więcej informacji o usługach hotelu na stronie: www.hotelmetropol.com.pl