Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Informacja o programie Polskie Gwarancje Pochodzenia Energii

Axpo Polska, jeden z członków Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej, został wyłącznym partnerem operacyjnym programu Polskie Gwarancje Pochodzenia Energii objętego honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki i Urzędu Regulacji Energetyki.

Program Polskie Gwarancje Pochodzenia Energii:
•    promuje proekologiczne postawy i pomaga konsumentom w odróżnieniu firm i marek, które korzystają z odnawialnych źródeł energii.
•    wspiera instytucje i firmy kierujące się zasadami zrównoważonego rozwoju zapewniając im dostęp do energii z odnawialnych źródeł i możliwość skorzystania z licznych benefitów Programu
Dzięki Polskim Gwarancjom Pochodzenia Energii firmy i instytucje mogą korzystać z energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. W ten sposób uczestnicy programu wzmacniają swój wizerunek budując więź z coraz bardziej proekologicznymi konsumentami.

Członkowie Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej, zainteresowani dołączeniem do programu mogą się kontaktować bezpośrednio z firmą Axpo: Grzegorz.Pyryt@axpo.pl

Udział szwajcarskiego koncernu energetycznego jako partnera w programie objętym patronatem Ministerstwa Gospodarki to kolejne potwierdzenie silnych związków biznesowych łączących oba kraje. Projekt promujący odnawialne źródła energii podkreśla również szwajcarskie zaangażowanie w kwestie związane ze zrównoważonym  rozwojem i ochroną środowiska.
 „Wierzymy, że ochrona środowiska to nasz obowiązek wobec przyszłych pokoleń. Dlatego jesteśmy dumni mogąc wspierać rozwój odnawialnych źródeł energii w Polsce” mówi Grzegorz Biliński, członek zarządu Axpo Polska

Dowiedz się więcej na polskiegwarancje
Axpo to innowacyjny koncern energetyczny o ponad 100 letniej tradycji. Firma należy w całości do kantonów z północno-wschodniej Szwajcarii. Cieszymy się zaufaniem ponad 3 mln klientów w  całej Europie. W Polsce działamy już od 14 lat . Oferujemy szeroki zakres usług takich jak: sprzedaż energii i gazu do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, zarządzanie portfelem produkcyjnym wytwórców OZE, audyty efektywności energetycznej i handel emisjami CO2. Zapewniamy wyjątkową elastyczność w tworzeniu i wdrażaniu indywidualnych strategii zarządzania we wszystkich obszarach działalności.