Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
getsix®

Inwestowanie w Polsce 2024: bezpłatny e-book o przepisach podatkowych i prawnych

Każdego roku getsix® opracowuje dla Państwa broszurę, która jest kompilacją aktualnych zagadnień podatkowych i prawnych. Poruszamy w niej najważniejsze zmiany i tematy, które kształtują Państwa bezpośrednie otoczenie biznesowe i mają realny wpływ na rozpoczęcie i prowadzenie działalności w Polsce.

Korzystanie ze strategicznych z punktu widzenia przedsiębiorstwa informacji, systematyzuje i ułatwia przystępny format e-booka.

Broszurę “Inwestowanie w Polsce” kierujemy do:

  • tych z Państwa, którzy prowadzą biznes w Polsce – to cenne kompendium bieżących informacji o najnowszych zmianach podatkowych, prawnych i księgowych;
  • potencjalnych inwestorów, którzy rozważają rozpoczęcie działalności gospodarczej w Polsce – broszura jest nie tylko staranną analizą polskiego systemu podatkowego, ale szczegółowo objaśnia wszystkie prawno-kadrowe niuanse związane z inwestowaniem w Polsce.

Informacje podzielone są na cztery, przejrzyste grupy:

  • Rozpoczynanie działalności gospodarczej w Polsce
  • Podatki w Polsce
  • Leasing
  • System ubezpieczeń w Polsce

E-book “Inwestowanie w Polsce 2024” umożliwi podejmowanie właściwych decyzji z zakresu podatków lub prawa korporacyjnego!

Grupa getsix® to niezawodny i zaufany partner dla Państwa działalności. Oferujemy dopasowane do konkretnych potrzeb wsparcie biznesowe, które pomoże Państwu rozwijać się, rosnąć i odnosić sukcesy.

Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją najlepszych w swojej klasie usług w zakresie:

Nasze rozwiązania dla biznesu opieramy o najnowocześniejsze technologie IT oraz certyfikat ISO 9001.

Pobierz bezpłatny e-book

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją broszury na platformie YouTube: LINK

Zachęcamy do subskrybowania getsix® Information Service, aby być na bieżąco z publikowanymi przez nas informacjamiLINK

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące podatków, albo potrzebują Państwo dalszych informacji, prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy na naszej stronie: LINK

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

Zespół getsix®