Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Nicolas Business Center – nowa siedziba Rödl & Partner we Wrocławiu

22 grudnia 2016 r. drugą kondygnację świeżo oddanego do użytku Nicolas Business Center zajął Rödl & Partner. Teraz firma mieści się przy ulicy św. Mikołaja 19.

Biuro Rödl & Partner  we Wrocławiu działa od 1995 roku. Dotychczas, przez 21 lat, zajmowaliśmy biuro przy ul. Kiełbaśniczej. Nowa siedziba daje nam nowe możliwości, jeśli chodzi o rozwój kadr, jak również organizowanie szkoleń, spotkań i seminariów dla klientów. Równocześnie nadal pozostajemy w ścisłym centrum miasta. To właśnie lokalizacja oraz prosty, nowoczesny design i rozwiązania technologiczne o najwyższym standardzie przekonały nas do Nicolas Business Center – mówi Therese Baginski, biegły rewident, Partner, kierownik biura we Wrocławiu.

Nicolas Business Center to nowoczesny biurowiec położony 250 metrów od wrocławskiego rynku. Jego nowoczesna, elegancka i intrygująca bryła wpisuje się jednak doskonale w architekturę historycznego centrum Wrocławia. Kompleks ma 6 kondygnacji i oferuje ponad 10 000 m2 powierzchni biurowej klasy A, garaż podziemny i 800 m2 przeznaczonych na usługi. Rozległe przeszklenia na wszystkich piętrach umożliwiają maksymalne korzystanie ze światła dziennego. Rödl & Partner będzie dzielił budynek z firmami z branży IT, telekomunikacji, deweloperskiej. Projekt Nicolas Business Center jest dziełem pracowni Wrocławskie Biuro Inwestorskie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.

Przy okazji przeprowadzki firma Rödl & Partner nie zapomniała o najbardziej potrzebujących. Niemalże całe wyposażenie poprzedniego biura takie jak meble, sprzęt informatyczny, zasoby książkowe i artykuły biurowe, zostało przekazane na rzecz instytucji, stowarzyszeń i osób prywatnych.

W nadchodzącym roku Rödl & Partner świętuje obchody 25-lecia działalności w Polsce. Z tej okazji, 9 maja 2017 r. planowane jest międzynarodowe wydarzenie dla obecnych i potencjalnych klientów firmy zatytułowane Forum International Poland. Forum odbędzie się w Nicolas Business Center.

Rödl & Partner świadczy profesjonalne usługi: audytu, consultingu, doradztwa prawnego, doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości oraz outsourcingu kadr i płac. Posiada 106 biur w 49 krajach. W Polsce działa w 6 lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

http://www.roedl.com/pl