Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Nowa siedziba Rödl & Partner w Gdańsku

21 grudnia 2015 r. Rödl & Partner przeniósł swoje biuro w Gdańsku do Olivia Business Centre przy al. Grunwaldzkiej 472.

W dniu 21 grudnia 2015 r. Rödl & Partner przeniósł swoje biuro w Gdańsku do kompleksu biurowego Olivia Business Centre. Nowy adres firmy to al. Grunwaldzka 472; 80-309 Gdańsk (szczegóły na: http://www.roedl.com/pl/pl/biura/gdansk.html ).

Gdańskie biuro jest najmłodsze ze wszystkich naszych lokalizacji w Polsce. Cały czas prężnie rozwijamy się na północy Polski, dlatego przyszedł czas na zmianę biura. Szukaliśmy lokalizacji prestiżowej oraz dogodnej zarówna dla klientów, jak i naszych pracowników. Po przeprowadzonym rozpoznaniu nasz wybór padł na Olivia Business Centre  – mówi Renata Kabas-Komorniczak, doradca podatkowy, Partner, współkierownik biura Rödl & Partner Gdańsk.

Olivia Business Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu metropolii, tuż obok kampusu Uniwersytetu Gdańskiego. Dostarczając obecnie 73 tys. m2 z planowanych 170 tys. m2 najwyższej jakości powierzchni biurowej do wynajęcia, Olivia Business Centre jest największym centrum biznesowo-biurowym w północnej Polsce. W prestiżowych biurowcach swoje miejsce znalazło ponad 90 firm. Rezydentami centrum zostały zarówno globalne korporacje, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz start-upy. Centrum rozbudowuje się systematycznie od 2010 roku, co roku oddawany jest do użytku kolejny budynek. Ukończone biurowce: Olivia Gate, Olivia Point, Olivia Tower, Olivia Four oraz Olivia Six, otaczają patio z zielenią i fontannami. W kwietniu 2015 rozpoczęła się budowa wieżowca Olivia Star, który będzie najwyższym budynkiem Olivia Business Centre.

Z roku na rok rośnie coraz bardziej znaczenie Trójmiasta na mapie Polski. Dostrzegają to nasi klienci. Ponieważ chcemy być razem z nimi wszędzie tam, gdzie widzą oni potencjał do rozwoju gospodarczego, podjęliśmy decyzję o zmianie lokalizacji i rozwoju naszej placówki w Gdańsku. Nowo pozyskany klient zdaje się potwierdzać słuszność naszej decyzji – mówi dr hab. Marcin Jamroży, doradca podatkowy, radca prawny, Partner, współkierownik biura Rödl & Partner Gdańsk.

Rödl & Partner świadczy profesjonalne usługi: audytu, consultingu, doradztwa prawnego, doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości oraz outsourcingu kadr i płac. Posiadamy 102 biura w 46 krajach. W Polsce działamy od 1992 r. w 6 lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.
http://www.roedl.com/pl