Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza

Nowe biura Billennium

W kwietniu przeprowadziliśmy się do naszych nowych siedzib w Warszawie i w Lublinie,

„Otwarcie nowych biur jest dla nas ważnym wydarzeniem. Udało nam się stworzyć przestrzenie biurowe dopasowane do potrzeb i wymagań naszych pracowników i zaprojektowane specjalnie dla nas. Miejsca przyjazne, kreatywne i otwarte: na pomysły i na gości. W naszej misji zawarte jest przekraczanie granic i tworzenie innowacji – chcemy by było to widać również w miejscach, w którym pracujemy dlatego nowe biura Billennium mają na celu wspomaganie otwartości: na myślenie, tworzenie i perspektywę” – mówi Bartosz Łopiński, prezes Billennium.

„Największą siłą i dynamiką naszych biur są pracownicy, dlatego komunikacja ma przede wszystkim umożliwiać im  swobodę działania. Opieramy się na trzech filarach: integracja, współpraca, zabawa. Ważne jest dla nas również to, by biura Billennium były przyjazne środowisku i funkcjonowały w zgodzie z naturą dlatego korzystamy ze światła dziennego, dbamy o dostęp do świeżego powietrza i postawiliśmy na dużo zieleni. Jest ona nie tylko odskocznią dla oka, ale również produkuje tlen, oczyszcza i jonizuje powietrze oraz dba o jego wilgotność. Widocznym dodatkiem jest wspólna identyfikacja w naszych wszystkich biurach na świecie co zapewnia nam spójność i przekonanie, że wszędzie pracujemy tak samo. Jesteśmy dumni nie tylko z tego co robimy, ale teraz również z miejsca, w którym pracujemy.” – dodaje Bartosz Łopiński.

W Warszawie pracę w nowym biurze rozpoczęło blisko 100 pracowników, którzy do dyspozycji mają dwa przestronne piętra, w tym dużą jadalnię, część wspólną z hamakami, tarasy i kino.

Na lubelskim rynku Billennium obecne jest od 2011 roku. Pracę w nowej przestrzeni rozpoczęło ponad 200 pracowników. „Lublin to dla nas miejsce wyjątkowe, miasto, z którym jesteśmy związani szczególną relacją. Mamy tu naszą największą siedzibę, którą intensywnie rozwijamy. Do końca 2017 roku planujemy zatrudnić kolejne 100 osób” – mówi Marek Drob, Service Delivery Director, Billennium Lublin.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z otwarcia w Lublinie:
https://www.youtube.com/watch?v=bjqgEolDL48