Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Ewa Płocharska
eplocharska@salans.com
+48 22 2425 226

Nowi partnerzy w kancelarii Salans

Agnieszka Wardak jest ekspertem w sprawach z zakresu prawa karnego oraz postępowań karnych i wewnętrznych. Mateusz Toczyski specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem bankowym, finansowaniem inwestycji oraz restrukturyzacją zadłużenia. Pirouzan Parvine zajmuje się prawem spółek i nieruchomości oraz jest koordynatorem zespołu ds. obsługi klientów francuskojęzycznych w Europie środkowo-Wschodniej (tzw. CEE French Desk).
„Tegoroczne awanse są wyrazem uznania za dotychczasowe dokonania oraz doskonałe umiejętności naszych ekspertów. Mimo trudności gospodarczych, których skutki odczuwają wszystkie firmy doradcze, ubiegły rok był dla kancelarii Salans korzystny, głównie dzięki wsparciu merytorycznemu doświadczonych i wykwalifikowanych prawników, co przekłada się na dalszy rozwój firmy” – mówi Tomasz Dąbrowski, partner zarządzający warszawskim biurem kancelarii Salans.
Warto dodać, ze międzynarodowa kancelaria Salans awansowała na stanowiska partnerów 9 prawników w skali całej firmy, w tym 3 w Warszawie. Jest to dowód na dalszy dynamiczny rozwój kancelarii na świecie oraz na umocnienie jej pozycji w Polsce.