Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
BALAJCZA Specialized Translations

Śniadanie online z BALAJCZA – „Portugalia – kraj wielkich odkrywców i zielonego wina”

Środa, 16 czerwca 2021 r.
godz. 8:00-9:00

Portugalia – kraj na krańcu Europy, graniczący z bezkresnym oceanem. Kraj, w którym słońce świeci niemalże przez cały rok, a co za tym idzie – produkowane są tam jedne z najlepszych win na świecie.

Portugalia zaskakuje również swoją rodzimą kuchnią, w której odnaleźć można zarówno smaki śródziemnomorskie, jak i wpływy brazylijskie czy indyjskie.

W trakcie spotkania dowiesz się:

  • Czy Portugalczycy nadal tak chętnie podróżują?
  • Jak produkowane jest zielone wino?
  • Dlaczego Portugalczycy jedzą frytki z ryżem?
  • Jakie wpływy kuchni japońskiej można odnaleźć na portugalskim talerzu?

O kulturze i kuchni portugalskiej opowie:

Monika Guzek – Trenerka międzykulturowa, project manager i wykładowczyni akademicka. Prezeska SIETAR Polska. Prowadzi projekty strategiczne marketingowe, a także odpowiada za wdrażanie produktów na rynki zagraniczne i ich adaptację do wymagać tychże rynków. Od 11 lat realizuje się w obszarze marketingu B2B i B2C, aktywnie wspierając działy handlowe i dostosowując metody wsparcia sprzedaży do lokalnych preferencji klientów. Posiada bogate doświadczenie międzynarodowe: pracowała w Polsce, Niemczech, Chinach i Indonezji, a od dwóch lat dzieli swoje życie pomiędzy Polskę i Portugalię.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, timea.balajcza@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446

  • Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie balajcza.pl.
  • Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.