Polsko-Szwajcarska
Izba Gospodarcza
Ewa Płocharska
eplocharska@salans.com
+48 22 2425 226

Piotr Nowaczyk z kancelarii Salans najlepszy w arbitrażu w Polsce w ogłoszonym dnia 22 kwietnia br. międzynarodowym rankingu International Law Office Client Choice Awards 2010

International Law Office (ILO) to jeden z wiodących internetowych serwisów prawniczych i oficjalny partner medialny Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawników (International Bar Association). Tegoroczni laureaci nagrody ILO zostali wyłonieni w oparciu o ponad 2.000 indywidualnych ocen nadesłanych przez prawników wewnętrznych firm z całego świata. Mecenas Nowaczyk zawdzięcza swoje zwycięstwo licznym pozytywnym opiniom przekazanym przez klientów i uczestników arbitrażu. Zdaniem jednego z nich “Mec. Nowaczyk i jego zespół potrafili skutecznie stawić czoła nawet najbardziej niestandardowym problemom i znaleźć ich rozwiązania”. Inny zadowolony uczestnik docenił “rozległe doświadczenie w międzynarodowym arbitrażu” Piotra Nowaczyka. “Jego porady były zawsze wnikliwe i konkretne, a przy tym niezmiennie profesjonalne” zauważył inny. “Czuję się wyróżniony tą prestiżową nagrodą i jestem wdzięczny wszystkim klientom i kolegom, którzy oddali na mnie swoje głosy” dziękował mec. Nowaczyk.
Ranking ILO Client Choice Awards wyłania prawników i kancelarie wyróżniające się na tle innych ponadprzeciętną troską o klienta oraz wysoką jakością świadczonych usług. Główne kryteria, według których wybrano tegorocznych zwycięzców, to, m.in., jakość świadczonego doradztwa prawnego, świadomość biznesowa, skuteczna komunikacja, struktura wynagrodzenia dostosowana do potrzeb klienta, czas reakcji na potrzeby klienta, dzielenie się fachową wiedzą oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii.
Wyniki rankingu zostały również zamieszczone w oficjalnej publikacji wydawnictwa “ILO Client Choice Guide”, która trafi do rąk ponad 20.000 prawników korporacyjnych na całym świecie.

Piotr_Nowaczyk.jpg